کد خبر: 680343 A

تمرین امروز تیم ملی ایران از ساعت 16 آغاز شد و بدون حاشیه خاصی به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال کشورمان دو روز مانده به دیدار دوستانه مقابل بولیوی، از ساعت 16 در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال آخرین تمرین جدی خود را پیش از بازی با بولیوی انجام داد.

* بازیکنان در شروع تمرین امروز مانند روزهای گذشته به سه گروه تقسیم شده و به بازی آقا وسط تک ضرب با حضور دو بازیکن که وظیفه توپگیری را به عهده داشتند، پرداختند.

* بخش بعدی تمرین کی‌روش بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد. یک گروه حمله به دروازه با طراحی‌های مختلف با حضور علیرضا بیرانوند را به عهده داشتند. گروه دیگر که بازیکنان دفاعی هم بین آنها حضور داشتند، مقابل جمعی از بازیکنان که کارهای هجومی را انجام می‌دادند، دفاع در حملات فشرده را تمرین کردند. رشید مظاهری درون دروازه این گروه بود.

* بخش بعدی تمرین فوتبال تحت فشار در دو گروه بود که چهار تیم در دو زمین حدودا 20 متری فوتبال بازی کردند و مجموع این تمرین‌ها 70 دقیقه به طول انجامید.

* سعید عزت‌اللهی در اواخر تمرین مصدوم شد و نتوانست به تمرین ادامه دهد. سردار آزمون هم با بیرانوند برخوردی داشت که البته مصدومیت او جدی نبود.

* در پایان تمرین مهاجمان تمرین پنالتی زدن کردند و گروه دیگر نیز بدن‌های خود را سرد کردند تا تمرین به این شکل به پایان برسد.

تیم ملی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر