کد خبر: 680280 A

مدیر تیم امید بعد از بحث و جدل های فراوان در خصوص استفاده از امکانات فدراسیون فوتبال، به دیدار مهدی تاج رفت تا در باب این موضوع با او صحبت کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، حمید استیلی درباره دیدار امروز خود با رییس فدراسیون فوتبال عنوان کرد:همان طور که دیروز گفتم قویا بر این باورم اهداف همه افرادی که به فوتبال ایران و موفقیت آن علاقمند هستند یکی است. روشن است که وقتی این علاقه با مسولیت تلفیق می‌شود، شدت بیش‌تری پیدا می‌کند و کلیه اعضای تیم ملی امید برای موفقیت تیم ملی بزرگسالان و سایر تیم های ملی آرزوی موفقیت دارند.

او ادامه داد: امروز با رییس فدراسیون فوتبال به صورت مفصل صحبت کردم. ما ۱۸ تیم ملی داریم که دائما در حال تمرین و اردو و مسابقه هستند و امیدوارم پشتیبانی و حمایت فدراسیون از تیم ملی امید هم‌چنان تداوم داشته باشد.
مدیر تیم ملی امید تصریح کرد: رییس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی که با من داشتند بر یکرنگی و همدلی خانواده فوتبال تاکید داشتند. آقای تاج گفتند که نباید کاری کنیم در روابط میان خانواده فوتبال خدشه‌ای وارد شود. توصیه‌های رییس فدراسیون فوتبال در جهت آرامش قطعا سرلوحه فعالیت و برنامه‌های تیم ملی امید قرار خواهد داشت. تاکید رییس فدراسیون فوتبال در این شرایط این بود که امکانات مربوطه براساس عدالت بین همه تیم‌های ملی تقسیم شود.
استیلی افزود: برنامه‌های تیم ملی امید با قدرت در حال اجرا است. سعی می‌کنیم در آرامش به فعالیت خود ادامه بدهیم. از همه دوستان عزیز، هم‌بازیان سابقم و مردم گرامی و خانواده فوتبال که در این چند روز به من لطف داشتند هم سپاسگزارم و از آن‌ها تقاضا دارم در مسیر و روند آرامش به همه تیم‌های ملی کمک کنند.

فدراسیون فوتبال مهدی تاج حمیداستیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر