کد خبر: 679960 A

اسپانیا با لوییس انریکه به سومین برد پیاپی خود دست یافت، این بار برابر ولز اما مهم‌ترین نکته این بود که پاکو آلکاسر به روند فوق‌العاده گلزنی‌اش ادامه داد.

به گزارش ایلنا، او در دورتموند در 81 دقیقه بازی شش گل زده است و مدیران بارسلونا حتما از تماشای بازی این بازیکن اهل والنسیا بر سر خود می‌کوبند. انتقال قرضی او به دورتموند عجیب به نظر می‌رسید، به‌ویژه که لوییس سوارس نیاز به استراحت در طول فصل داشت و آلکاسر می‌توانست با حضور در میدان، باعث شود که فشار از روی دوش سوارس برداشته شود.

حالا این انتقال بسیار عجیب‌تر هم به نظر می‌رسد. این می‌تواند اشتباهی تاریخی برای کاتالان‌ها باشد، چون گزارش‌ها در آلمان حاکی از آن است که بوروسیا دورتموند به احتمال فراوان گزینه خرید قرارداد او را فعال خواهد کرد و او را به‌صورت دایمی به خدمت خواهد گرفت.

دو گل پاکو مقابل ولز به این اشاره دارد که او مقابل انگلیس در ترکیب ثابت قرار خواهد گرفت. لوییس انریکه درها را به روی بازیکنانی باز کرده که در برنامه‌های مربی قبلی جایی نداشتند. با حضور این مربی اهل آستوریا، آلوارو موراتا، مارک بارترا و سوسو پس از ماه‌ها دوری از تیم ملی، بازگشته و مقابل ولز بازی کردند.

دو سال و نیم از آخرین بازی آلکاسر با پیراهن لاروخا می‌گذشت و رائول آلبیول هم سه سال و نیم بود که برای اسپانیا بازی نکرده بود. سوسو در این بازی دو پاس گل به سرخیو راموس و بارترا داد و خودش هم توپ را به تیر دروازه زد.

ولز بدون گرت بیل به هیچ وجه به پای تیم اسپانیا نمی‌رسید. تیم رایان گیگز هرگز نمی‌توانست رقیبی جدی برای اسپانیا باشد که در شهر کاردیف، نمایشی بسیار راحت داشت و به‌آسانی پیروز شد. باید دید که آیا بیل مقابل ایرلند بازی می‌کند یا نه. این دیداری کلیدی در لیگ ملت‌های اروپا است.

منبع: مارکا

ایرلند بارسلونا تیم ملی ملت رایان گیگز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر