کد خبر: 679901 A

اردوی شاگردان چینی در رامسر

تیم ملی پیوند اعضای ایران برای حضور در رقابت های جهانی پیوند اعضا و بیماری های خاص اردوهای تدارکاتی و آماده سازی اش را شروع کرده است.

به گزارش ایلنا، رقابت های جهانی افراد پیوند عضو و بیماری های خاص قرار است که از دوره جدید در سال 2019 رقابت های فوتبال را نیز به دیگر بخش های این رقابت اضافه کند. در همین راستا تیم ملی پیوند اعضای ایران برای حضور در این رقابت ها تشکیل و اردوهای آماده سازی را برای حضور در مسابقات جهانی که سال آینده در نیوکاسل انگلستان برگزار می شود، آغاز کرده است.

3

این تیم  که دومین اردوی تدارکاتی اش را در شهر رامسر برگزار کرده است روزگذشته یک بازی تدارکاتی با تیمی محلی از استان گیلان که یکی از تیم های خوب محلی منطقه است برگزار کرد و به تساوی دو بر دو رسید. این بازی در حالی مساوی شد که تیم محلی شهدای پایین رود از آستانه اشرفیه چند هفته قبل تیم پیشکسوتان استقلال را با 5 گل شکست داده بود.

2

سرمربی تیم ملی پیوند اعضای ایران علی چینی بازیکن و مربی سابق استقلال  است که چهارده سال قبل عمل پیوند کلیه انجام داده است. کاپیتان این تیم هم وحید مظاهری بازیکن سابق پرسپولیس، ذوب آهن و پاس است که او نیز در سال 87 عمل پیوند کلیه انجام داده است. در بازی تدارکاتی تیم پیوند اعضا علی چینی سرمربی این تیم به عنوان بازیکن به میدان رفت و گل دوم و تساوی  تیم پیوند اعضا را به ثمر رساند و احتمال دارد در رقابت های جهانی نیز به عنوان مربی بازیکن به میدان برود.

علی چینی تیم ملی پیوند اعضای ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر