کد خبر: 679816 A

حاشیه تمرین امروز تیم ملی

تمرین امروز بازیکنان تیم امید در مجموعه ورزشی پیکان شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تمرین ملی پوشان امید از ساعت 15 امروز برای اولین بار به دلیل اعتراض کادرفنی به محل تمرین نامناسب و امکانات ضعیف، در زمین مجموعه ورزشی پیکان شهر برگزار شد. این محل تمرین با نظر محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای ملی پوشان تعبیه شد.

* قبل از شروع تمرین بازیکنان از روحیه بسیار خوبی برخوردار بودند و پس از گرم کردن و کار با توپ وارد مسابقه شدند.

5

* برنامه تمرین امروز به فوتبال درون تیمی اختصاص یافت؛ شاگردان زلاتکو کرانچار در قالب سه تیم مسابقه دادند و هدایت تیم سفید برعهده سهراب بختیارزاده و تیم قرمزپوش برعهده رضا شاهرودی بود که رقابت بین دو سرمربی سرخابی بالا بود.

* تیم سفیدپوش در اصل شاکله اصلی تیم امید بودند که اغلب بازیکنان نام آشنا مانند مهدی قائدی، یونس دلفی و ... در آن حضور داشتند.

1

* حدود 30 نفر از نزدیک این مسابقه را تماشا کردند و حمید استیلی تماشاگر ویژه مسابقه بازیکنان تیم امید بود؛ او گفت و گوی کوتاهی با کرانچار داشت.

* پس از پیش افتادن تیم قرمزپوش با نتیجه یک بر صفر، بختیارزاده با فریادهای بلند نکات فنی را به شاگردان گوشزد می‌کرد؛ این در حالی بود که شاهرودی با آرامش جریان بازی را دنبال می‌‌کرد. بازی دو تیم سفید و قرمز با نتیجه یک بر یک تمام شد و تیم سبز برابر قرمز بازی می‌کند.

* نیما نکسیا دیگر عضو کادرفنی بود که در مجموعه پیکان شهر حاضر شد و تمرینات را زیر نظر گرفت. حسین کلانی، سرمربی تیم پایه‌های باشگاه پرسپولیس هم دیگر تماشاگر تمرین امروز بود.

* پس از تساوی دیدار اول، تیم قرمز با تک گل رضا کرملاچعب تیم سبز را شکست داد و دیدار سوم هم بین تیم سبزپوش و سفید دنبال شد. در این بازی هم کرملاچعب که با پیراهن سبز به میدان رفته بود برای دومین بار در این بازی از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد. یونس دلفی(2 بار) و مهدی قائدی گلزنان تیم سفید در این بازی بودند تا با چهار امتیاز قهرمان مسابقه امروز باشند.

* تمرین امروز پس از 2 ساعت و نیم به پایان رسید.

زلاتکو کرانچار تیم ملی فوتبال امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر