کد خبر: 679593 A

تجربه خوبی از جام جهانی جوانان دارم

امید نورافکن بعد از مدت‌ها دوباره به تیم ملی امید دعوت شد تا پس از حضور در جام جهانی جوانان و کسب تجربه در این مسابقات بتواند به تیم امید کمک کند

به گزارش ایلنا، امید نورافکن بعد از مدت‌ها دوباره به تیم ملی امید دعوت شد تا پس از حضور در جام جهانی جوانان و کسب تجربه در این مسابقات بتواند به تیم امید کمک کند با نورافکن در خصوص حضورش در این اردو، بحث جدایی‌اش از شارلروا و همچنین شرایط استقلال و پیش‌بینی‌اش از آینده این تیم صحبت کردیم

شرایط تیم ملی امید را چگونه می‌بینید؟

خدا را شکر شرایط خوبی د اریم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و تلاش می‌کنیم در بازی‌هایی که در پیش رو داریم بهترین عملکرد را داشته باشیم خدا را شکر بازیکنان خوبی هم به این اردو دعوت شدند.

فکر می‌کردید به تیم ملی امید دعوت شوی چند وقتی بود که خبری از تو نبود؟

فکر می‌کنم کرانچار و کادر فنی تیم امید بازیکنان را زیر نظر داشتند و از اینکه مرا هم دعوت کردند خوشحالم و باید تلاش کنم که بتوانم پاسخ خوبی به اعتماد آنها بدهم تمام تلاشم این است که به تیم ملی بزرگسالان هم دوباره دعوت شوم من در جام جهانی جوانان بازی کردم و تجربه خوبی هم از این مسابقات به دست آوردم. امیدوارم بتوانم دوباره به انجام بازی‌های خوب در تیم ملی امید نظر کارلوس کیروش را دوباره برای تیم ملی بزرگسالان جلب نمایم.

کمی هم در مورد تیم باشگاهی‌ات شارلروا صحبت کن

ما در کوران بازی‌ها هستیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که امسال بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم. مربی ما هم تمام تلاشش این است که شارلروا امسال رتبه خوبی را در جدول به دست آورد کار سختی در پیش داریم چون تیم‌های خوبی در لیگ بلژیک وجود دارند.

شایع شده بود قرار است از این تیم جدا شوی؟

اصلا هم چنین چیزی نبود من نمی‌دانم چه کسانی چنین حرف‌هایی می‌زنند مربی این تیم به من اعتقاد دارد و همین باعث می‌شود که من تلاشم را بیشتر کنم تا به ترکیب شارلروا راه پیدا کنم. فعلا در حال یاد گرفتن هستم چون به تازگی به این کشور آمده‌ام و  باید بتوانم ارتباط خوبی را با کادر فنی برقرار کنم.

باز‌های استقلال را پیگیری می‌کنی؟

دو بازی اخیر این تیم را مقابل مسجد سلیمان پیگیری کردم آنهاد و برد خیلی خوب به دست آوردند در جام حذفی که به جمع هشت تیم پایانی راه یافتند. در لیگ هم شرایط‌شان در جدول بهتر شد و می‌توانند در ادامه بهتر از این نیز عمل کنند. به نظرم استقلال بازیکنان بسیار خوبی دارد و می‌تواند دوباره نتایج خوب فصل گذشته را کسب کند.

اما استقلال امتیازات زیادی را در لیگ امسال از دست داده است

درست است که امتیازات زیادی را از دست داده‌اند اما در فصل گذشته نیز یک نیم فصل طول  کشید تا استقلال به شرایط خوب برسد استقلال هم توانایی این را دارد که نتایج درخشان فصل گذشته را دوباره تکرار کند چون شفر مربی توانمندی است و بعد از یک سال حضور در ایران قطعا از فوتبال ما شناخت خوبی پیدا کرده است.

با بازیکنان استقلال در تماس هستی؟

خوب، اکثر آنها را در تیم امید می‌بینم و باهم در خصوص شرایط تیم صحبت می‌کنیم اگر وقت کنم شاید باز هم سری دوباره به تمرینات تیم بزنم و دیداری دوباره با بازیکنان و کادر فنی داشته باشم.

امید نورافکن شارلروا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر