کد خبر: 679051 A

پیروزی یک گله پرسپولیس در خانه السد، قطری‌ها را چنان نگران کرده که فینال را از دست رفته می‌بینند. با این حال هنوز امید دارند که تیم‌شان سرنوشت نیمه‌نهایی را عوض کند.

به گزارش ایلنا، این نگرانی را در آنچه وبلاگ‌نویس قطری در بلاگ‌العربی نوشته، می‌توان لمس کرد: بازی رفت دو تیم مطرح پرسپولیس و السد با یک شگفتی همراه بود. با وجود بهره‌مندی از بازیکنان طراز اولی همچون ژاوی، گابی و بونجاح، تیم قطری از پیروزی مقابل پرسپولیس عاجز ماند و دست‌های خود را به نشانه تسلیم بالا برد. پسران برانکو‌ ایوانکوویچ در این بازی خارج از خانه یک نمایش دفاعی حماسی و بی‌نقص داشتند و با ایستادگی مقابل حملات پر‌دامنه السد، در بزنگاه زهر خود را به این تیم ریختند.

دقیقه ۸۳ بود که علیپور از عمق دفاع حریف گریخت و در حالی که مدافعان السد دنبالش می‌دویدند، توسط دروازه‌بان این تیم در محوطه جریمه سرنگون شد. علیپور خود پشت توپ ایستاد و پنالتی را گل کرد تا تیمش یک بر صفر از میزبان پیش بیفتد اما در دقایق باقیمانده بازی هم نتیجه تغییر نکرد و در نهایت این پرسپولیس بود که برنده بازی حساس دوحه لقب گرفت.

حالا نوبت السد است که در بازی برگشت، در تهران مقابل پرسپولیس و تقریبا صد هزار هوادار پرشورش بایستد و البته امیدواریم که این تیم، از سرنوشت هموطنش الدحیل درس گرفته باشد.

بازی پرسپولیس نیمه نهایی وبلاگ السد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر