کد خبر: 679025 A

افشاگری مدافع اتلتیکو مادرید:

بازیکن اتلتیکو مادرید به رادیو مونت کارلو می‌گوید چطور حاضر شده پیشنهاد رئال مادرید را برخلاف برادرش، تئو، نادیده بگیرد.

به گزارش ایلنا، لوکاس هرناندز، مدافع اتلتیکو مادرید، تایید کرده که باشگاه رئال مادرید در تابستان گذشته به دنبال عقد قرارداد با او بوده و تصمیم داشته بند فسخ قرارداد 80 میلیون یورویی را بپردازد اما او علاقه‌ای به پیشرفت در تیم رقیب نداشت.

مدافع 22 ساله که می‌تواند در پست دفاع وسط و چپ بازی کند و نقش تعیین کننده‌ای در قهرمانی فرانسه در جام جهانی 2018 داشت، به رادیو مونت کارلو گفت: من توجه زیادی به پیشنهاد آنها نداشتم. من صد در صد روی اهداف باشگاهم متمرکزم، جایی که اخیرا قرارداد جدید امضا کرده بودم.

او ادامه داد:"با نماینده‌ام در این باره صحبت کردیم، وقتی او گفت که فرصتی برای رفتن به رئال مادرید وجود دارد، به او گفتم که نمی توانم این کار را انجام دهم. اتلتیکو باشگاه من است، تیمی که همه چیز را به من داده است. من یک شخص صادق هستم و نمی توانم به رئال بروم. امیدوارم بتوانم برای مدت بسیار طولانی اینجا باشم، اما فوتبال خیلی سریع حرکت می‌کند. اگر یک پیشنهاد ارائه شود که نتوانم آن را رد کنم ..."

رئال مادرید اتلتیکو مادرید لوکاس هرناندز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر