کد خبر: 678948 A

سومین دوره بازی های المپیک جوانان - 2018 بوینس آیرس؛

در ادامه دیدارها و ملاقات های مهم بین المللی ورزشی در بوینس آیرس؛ دکتر صالحی امیری با رئیس کمیته ملی المپیک سنگاپور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در این دیدار دکتر صالحی امیری با اشاره به رویکرد جدید کمیته ملی المپیک کشورمان در توسعه روابط دو جانبه با کشورهای دنیا در راستای ایجاد صلح و دوستی و رشد و گسترش ورزش بمنظور ایجاد نشاط اجتماعی در جوامع، آمادگی خود برای امضای تفاهم نامه همکاری دو جانبه را اعلام کرد.

چوآن جین تان رئیس کمیته ملی المپیک سنگاپور نیز ضمن تشکر از دکتر صالحی امیری بواسطه برپایی این نشست از امضای تفاهم نامه همکاری دو‌جانبه ورزشی با محوریت تبادل تجارب مربیان ورزشی دو کشور و همچنین برپایی کلاسهای آموزشی و اردوهای ورزشی در ایران و‌ سنگاپور حمایت کرد.

چوآن جین تان که رئیس کمیته منابع مالی و انسانی کمیته بین المللی المپیک نیز می باشد با اشاره به جایگاه و بزرگی ورزش ایران در آسیا از طرح های توسعه ای روابط ورزشی ایران و همچنین برنامه ریزی این کشور در اخذ جایگاه IOC MEMBER در کمیته بین المللی المپیک ابراز رضایت و حمایت کرد.

در ادامه این نشست دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک کشورمان نیز که در این جلسه حضور داشت ضمن معرفی برنامه های علمی و ورزشی و همچنین امکانات و‌ تجهیزات این مرکز( آکادمی ملی المپیک) آمادگی خود برای میزبانی اردوهای آموزشی و ورزشی از تیمهای اعزامی سنگاپور را اعلام داشت.

در پایان مقرر شد مفاد اولیه تفاهم نامه دو‌جانیه در حاشیه اجلاس آنوک که بزودی در ژاپن برگزار خواهد شد مورد بررسی و در نهایت امضای طرفین قرار گیرد.

کمیته ملی المپیک المپیک جوانان - 2018 بوینس آیرس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر