کد خبر: 678944 A

ملوان 1 - گل گهر 3؛

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به اولین باخت خود در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته اول دست یافت.

به گزارش ایلنا، دو تیم ملوان و گل گهر سیرجان از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته هفتم، در ورزشگاه خالی از تماشاگر تختی انزلی به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، تیم مهمان موفق شد 3-1 ملوان را شکست دهد.

در این بازی ابتدا تیم ملوان توسط خشایار زبرجد به گل رسید اما این پایان کار نبود و گل گهر در همان نیمه اول، به بازی برگشت. سیرجانی‌ها با گل دقیقه 39 امین پورعلی از روی نقطه پنالتی به تساوی رسیدند و با همین حال به رختکن رفتند.

نیمه مربیان را اما وینگو بگوویچ برنده شد. پس اخراج سعید سالارزاده کاپیتان ملوان، شیرازه این تیم از هم پاشید و در عرض 10 دقیقه، تمام داشته‌های خود را هدر دادند. ابتدا مهرداد آوخ در دقیقه 70 موفق شد دروازه حمید عرفانی را باز کند و سپس مجددا امین پورعلی گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

ملوان: حمید عرفانی - سعید سالارزاده - امیرمهدی جانملکی، پوریا غلامی - وحید حیدریه - شهاب زندی - میلاد کمندانی - خشایار زبرجد - محمد حسین پور - بابک مرادی - شهریار مغانلو

گل گهر سیرجان: مهرداد بشاگردی - علیرضا ابراهیمی - بهمن کامل - علی زندوی - علی قربانخانی - امین پورعلی - حسن شوشتری - عباس پورخسروانی - امین درویشی - مهرداد آوخ - پیمان رنجبری

گفتنی است گل گهر با این پیروزی 13 امتیازی شد و موقتا به صدر جدول رسید و ملوان نیز باهمان 3 امتیاز به رده پانزدهم جدول سقوط کرد.

بازی جدول رقابت های لیگ فوتبال ملوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر