کد خبر: 678942 A

مس رفسنجان 3 - پرسپولیس پاکدشت 3؛

تیم فوتبال پرسپولیس پاکدشت نتوانست از برتری مقابل مس رفسنجان تا لحظات پایانی استفاده کند.

به گزارش ایلنا، در یکی از پرگل‌ترین بازی هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم مس رفسنجان در خانه‌اش مقابل پرسپولیس پاکدشت متوقف شد. این دیدار با تساوی 3-3 خاتمه یافت.

در این بازی پرگل و جذاب، ابتدا پرسپولیس پاکدشت با گل حسین امامیان از حریف پیش افتاد اما دو دقیقه بعد، محمد خان احمدی بازیکن پیش داخته تیم مس رفسنجان کار را به تساوی کشاند. در دقیقه 41 نوبت به پیشکسوت سابق باشگاه استقلال یعنی هادی شکوری رسید تا برای پرسپولیس پاکدشت گلزنی کند و سرخ‌ها، با برتری به رختکن رفتند.

در آغاز نیمه دوم نیز بازهم حسین امامیان موفق شد دروازه‌ مس رفسنجان را باز کند. او با جایگیری مناسب در دقیقه 48 گل سوم تیمش را به مس زد. در ادامه بازی و طی فعل و انفعالاتی که در محوطه جریمه رخ داد، داور بازی برای مس رفسنجان پنالتی گرفت و این پنالتی را علی مرزبان تبدیل به گل کرد.

این پایان کار نبود و در دقیقه 93، محمدحسین مهرآزما بازیکن کوتاه قامت تیم مس رفسنجان موفق شد ششمین گل این بازی و سومین گل مس رفسنجان را وارد دروازه پرسپولیس پاکدشت کند و میشو را از اولین شکست، فراری دهد.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

مس رفسنجان؛ نیما علیپور - سید کاظم حیات منش - سید احمد حیات منش - محسن ورزکار - محمد خان احمدی - علی اکبرحیدرنیا - علی مرزبان - علیرضا میرزاحسینی - محمد حسین مهر آزما - امین مشایخ - اکبر صغیری

سرمربی: میشو کریستیچوویچ

سرخپوشان پاکدشت؛ مهدی صدیقیان - هادی شکوری - رضا مرادی - محمد امینی - محسن طرحانی - شاهین توکلی - محمد رحمتی - پیام میلکیان - امیرحسین فشنگچی - حسین امامیان - مرتضی خراسانی

سرمربی: فرهاد کاظمی

گفتنی است مس رفسنجان با این تساوی، 5 امتیازی شد و در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفت و در آن سوی میدان نیز، پرسپولیس پاکدشت 9 امتیازی شد و در رده هفتم جدول ایستاد.

مس رفسنجان لیگ دسته اول پرسپولیس پاکدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر