کد خبر: 678941 A

نود ارومیه 1 - آلومینیوم اراک 0؛

تیم فوتبال نود ارومیه به اولین برد تاریخ خود در لیگ یک دست یافت.

به گزارش ایلنا، دو تیم نود ارومیه و آلومینیوم اراک از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته هفتم این مسابقات به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، یاران وحید بیاتلو موفق شدند سه امتیاز بازی را کسب کنند.

این بازی که از حساسیت بالایی نیز برخوردار بود، در نیمه اول چندان چنگی به دل نزد اما در نیمه دوم، دو تیم فوتبال زیباتری را به نمایش گذاشتند و در نهایت، نود ارومیه با گل عرفان پورافراز موفق شد سه امتیاز بازی را کسب کند. البته در این بازی تیم نود ارومیه در دقیقه 65 نیز گل زد که توسط کمک داور بازی، آفساید تشخیص داده شد.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

نود ارومیه؛ مهدی خسروی - علی سلیمانی - یامین فلاح - محمد عباد زاده - اصغر نصیری - محمد زینالی - داوود شاهوراقی - آرمان سوداگر - حسین قهارپور - فرشاد اسدی - عرفان پورافراز

سرمربی: وحید بیاتلو

آلومینیوم اراک؛ آیدین قویدل - ابوالفضل قربانی - رامتین سلیمان زاده - روح الله نعمتی - امید نظامی پور - عباس یحیی بیگی - ایمان با صفا - رضا معقولی - حجت اسلامی - مهدی ترکمان - علی خسرو نژاد

سرمربی: محمد ربیعی

گفتنی است تیم نود ارومیه باکسب این پیروزی، 6 امتیازی شد و به رده یازدهم جدول صعود کرد و در مقابل نیز تیم آلومینیوم اراک باهمان 11 امتیاز، به رده سوم جدول سقوط کرد.

لیگ دسته اول آلومینیوم اراک نود ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر