کد خبر: 678939 A

خونه به خونه 3 - بادران 2؛

خونه به خونه بابل موفق شد تیم بادران تهران را شکست دهد.

به گزارش ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم خونه به خونه و بادران تهران در ورزشگاه سیمرغ کیاکلا به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، یاران علی نظرمحمدی موفق شدند 3-2 تیم مهدی پاشازاده را شکست دهند.

در این بازی پرگل، ابتدا تیم میزبان به گل رسید. هنوز به دقیقه 20 بازی نرسیده بودیم که روی پاس زیبای محمدحسین باباگلی، محمود مطلق زاده با دروازه بان بادران تک به تک شد و با شوتی محکم، توانست دروازه مجتبی روشنگر را باز کرد.

این پایان کار نبود و طی حرکتی انفرادی که از میانه زمین آغاز شد، رضا آقابابایی مهاجم جوان خونه به خونه موفق شد در دقیقه 29 با شوت به زاویه بسته مجتبی روشنگر، دروازه بادران را باز کند تا بابلی‌ها با اندوخته‌ای مناسب به رختکن بروند.

نیمه دوم اما بازی در دست تیم بادران تهران بود. آنها خیلی زود و با ضربه سر محمدعلی اکبرخواه به بازی برگشتند و در ادامه نیز روی سانتر کیانوش میرزایی، بادران بازهم روی ضربه سر و این‌بار مجتبی محبوب مجاز به گل تساوی رسید تا به کسب امتیاز مقابل خونه به خونه امیدوار باشد.

این پایان ماجرا نبود و بابلی‌ها در دقایق پایانی، یک ضربه ایستگاهی در حدود فاصله 28 متری با خط دروازه به دست آوردند که رضا آقابابایی با ضربه‌‌ای بسیار دیدنی، دروازه بادران را برای سومین بار گشود و سه امتیاز حیاتی برای خونه به خونه به ارمغان آورد.

گفتنی است خونه به خونه با این پیروزی 4 امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد و در آن سو نیز بادران باهمان 10 امتیاز در رده پنجم جدول باقی ماند.

لیگ دسته اول خونه به خونه بادران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر