کد خبر: 678754 A

زلاتکو کرانچار هم از شرایط موجود گله کرده است.

به گزارش ایلنا، کرانچار سرمربی تیم فوتبال امید گفت:در حال حاضر در آینده سعی می کنیم با تاریخ فیفا اردو برگزار کنیم شرایط آن طور که باید شاید نیست.

*لیست‌مان در جاکارتا محدود بود

کرانچار در ادامه گفت: با توجه به شرایط خاص مسابقات جاکارتا، ما 20 بازیکن بیشتر در لیست‌مان نداشتیم برای همین بعضی از بازیکنان مثل صیادمنش نتوانستند در لیست با توجه به محدودیتی که داشتیم، قرار بگیرند اما حالا فرصت داریم و با توجه به اردو ومسابقاتی که پیش رو داریم از بسیاری از بازیکنان استفاده کنیم

و فرصت برای حضور در لیست دارند. بازیکنانی مانند رضا شاکری و امید نورافکن، رضاکرملاچعب به اردو اضافه شدند و امیدواریم با تمریناتی که انجام می‌دهیم روز به روز شرایط بهتری داشته باشیم.

* امکانات آنطور که باید باشد، نیست

وی در ادامه گفت: سعی می‌کنیم طبق تاریخ فیفا اردوها را برگزار کنیم. در آینده طبق همین تاریخ اردو برگزار خواهیم کرد و حتی در زمانی که تیم ملی بزرگسالان در جام ملت‌های آسیا قرار دارند سعی می‌کنیم از فرصت استفاده کنیم و اردوهای منظمی برگزار کنیم

اما شرایط و امکانات آنطور که باید و شاید نیست. به هر حال مشکل زمین داریم، زمین تمرینی باکیفیت وجود ندارد و با توجه به آب و هوا خیلی از زمین‌های تمرین شرایط ایده‌آلی ندارند و نمی‌توانیم کارهای تاکتیکی زیادی انجام دهیم.

* باید بازی دوستانه انجام دهیم تا نقاط ضعف‌مان مشخص شود

سرمربی تیم فوتبال امید در پایان گفت:‌ امیدوارم در ادامه مرتکب اشتباه نشویم ما نیاز به بازی‌های دوستانه داریم تا نقاط ضعف وقوت را شناسایی کنیم. بازیکنان باید ارزیابی شوند با توجه به تعداد زیاد بازیکنان در اردو سعی می‌کنیم همه نفرات را آنالیز کنیم تا با یک تیم قدرتمند روانه مسابقات شویم.

کرانچار تیم امید المپیک2020
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر