کد خبر: 678441 A

سومین دوره بازیهای المپیک جوانان - 2018بوینس آیرس؛

صالحی امیری دکتر صالحی امیری در ادامه دیدارهای خود با مسئولین بین المللی ورزش، عصر روز گذشته با حسن مصطفی رئیس فدراسیون جهانی هندبال دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، دکتر صالحی امیری در ابتدای این دیدار با اشاره به فعالیتهای خوب و مثبت علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال کشورمان خواستار حمایت بیش از پیش فدراسیون جهانی شد و گفت: رحیمی از روسای فدراسیون های موفق و عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک است که عاشقانه این رشته را دوست دارد و با علاقه فراوان برای موفقیت آن تلاش می‌کند. امیدوارم این انگیزه با حمایت خوب شما به رشد و توسعه مناسب هندبال در جای جای ایران منجر شود. 

حسن مصطفی رئیس فدراسیون جهانی هندبال نیز به ظرفیت بالای این رشته در ایران و لژیونرهای مطرح کشورمان اشاره کرد و گفت: هندبال ایران جزو مطرح‌ترین کشورهاست و استعدادهای فراوانی دارد. حمایت از فدراسیون ایران حمایت از هندبال آسیا و جهان است چرا که خروجی آن قهرمانان بزرگی هستند که به لیگ و مسابقات داخلی و خارجی اعتبار می‌بخشند. 

وی ادامه داد: از فعالیتهای رحیمی بسیار رضایت دارم؛ او ارتباط نزدیکی با ما و فدراسیون آسیایی دارد. شک نداشته باشید که حمایتهای لازم از هندبال ایران صورت گرفته و باز هم در کنار شما خواهیم بود. 

دکتر صالحی امیری در پایان دیدار ضمن تشکر بابت حسن توجه وی به هندبال ایران از ایشان قول گرفت تا در زمینه معرفی مربیان مطرح، برپایی کلاسهای آموزشی و ارسال امکانات ورزشی به ایران همکاری مجدانه‌ای داشته باشد. 

صالحی امیری رئیس فدراسیون بین المللی هندبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر