کد خبر: 678427 A

شانسی که درب خانه علی نظر را زد؛

خونه به خونه در هفته هفتم مسابقات لیگ یک، میزبان تیم بادران است.

به گزارش ایلنا، خونه به خونه بابل با ورود علی نظرمحمدی گویا فصل برایش تازه شروع شده است. قاسم حسن زاده که علاوه بر عدم حضور در تمرینات این باشگاه، در بازی‌ها نیز حضور نمی‌یافت، باحضور نظرمحمدی به مراسم معارفه وی آمد و وعده رفع مشکلات تیم را به بازیکنان داد تا فصل برای بابلی‌ها از بازی با بادران آغاز شود.

علی نظرمحمدی دو بار مقابل تیم بادران صف‌آرایی کرده است که حاصل این دو بازی، یک پیروزی و یک شکست بود اما نظرمحمدی در سومین تقابل خود با میلیاردرها، به دنبال دو هدف بسیار مهم و اساسی می‌باشد.

خونه به خونه هنوز نتوانسته در لیگ یک بردی را کسب کند و قطعا نظرمحمدی به دنبال اولین برد فصل می‌باشد. دیگر هدفی که خیلی مهم و حیاتی است، بحث گلزنی خونه به خونه در بابل می‌باشد. آنها هنوز موفق نشدند در بابل به حریفان گل بزنند و حال که اسماعیل کیانی مهاجم این تیم نیز محروم می‌باشد، قطعا کار بابلی‌ها برای باز کردن دروازه حریف دشوار است.

این دو هدف گران‌بها آنقدر برای نظرمحمدی مهم خواهد بود که اگر بتواند به آن دست یابد، محبوب دل بابلی‌ها می‌شود و چنانچه به این هدف نائل نیاید، در بازی‌های بعدی به مشکل خواهد خورد فلذا او باید در تمرینات خونه به خونه بحث گلزنی را در اولویت قرار دهد تا همانند فصل قبل، بابلی‌ها بتوانند مدعی شوند.

لیگ دسته اول خونه به خونه بادران تهران علی نظرمحمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر