کد خبر: 678399 A

هافبک تیم ملی ایران درباره شرایط اردوی تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، امید ابراهیمی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر از چند روز قبل اردو شروع شده و نفرات اردو کامل شده و انشاالله اردوی خوبی داشته باشیم. شرایط خودم به لحاظ بدنی خوب است، انشاالله با تمرینات خوبی که انجام می‌دهیم آماده بازی با بولیوی می‌شویم.

 

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد دیدار تدارکاتی با بولیوی نیز تصریح کرد: این بازی خیلی مهم است. بولیوی یک تیم «چغر» آمریکای جنوبی است. ما به خاطر مشکلاتی که داشتیم یک بازی را از دست دادیم، اما بازی با بولیوی می‌تواند به ما کمک کند. انشاالله این بازی‌های تدارکاتی ادامه داشته باشد تا در جام ملت‌ها موفق شویم.

ابراهیمی در واکنش به این موضوع که رقبای ایران در آسیا از تمام امکانات استفاده می‌کنند اما تیم ایران بازی‌های تدارکاتی زیادی را انجام نداده است، گفت: در هر صورت شرایط اینطور است و همیشه این مشکلات وجود داشته است. بهتر بود این مسائل حل می‌شد، اما متاسفانه این مشکلات قبل از جام جهانی هم بوده و الان هم ادامه دارد. تیم‌های دیگر در آسیا خیلی راحت بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های بزرگ برگزار می‌کنند،‌ باید واقعیت را قبول کنیم تیم‌های دیگر هم خوب کار می‌کنند اما ان‌شاالله با همدلی و اتحاد بازیکنان و کادرفنی بتوانیم نتایج خوبی در جام ملت‌ها کسب کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش تیم ایران می‌تواند قهرمان آسیا شود،‌ عنوان کرد: خیلی سخت است، اما امیدواریم با تلاش و غیرت این مهم شدنی باشد.

تیم ملی ایران امید ابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر