کد خبر: 678385 A

مدافع نساجی در مورد دیدار تیمش مقابل سپاهان صحبت کرد.

فرشاد فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار نساجی مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و خیلی تمرین کرده بودیم تا آماده این دیدار شویم و می‌دانستیم با یک تیم پرمهره و قوی طرف هستیم و حریف سرسختی داریم که از امتیاز میزبانی هم بهره می‌برد ولی خدا را شکر با تدابیر کادرفنی و تلاش بازیکنان توانستیم بازی پایاپایی انجام دهیم و به اندازه حریف موقعیت ایجاد کنیم.

وی در مورد انتقادی که به سبک بازی نساجی در این بازی شده بود و از واژه دفاع اتوبوسی استفاده شده بود گفت: در فوتبال امروز نمی‌شود همیشه با یک شیوه بازی کرد و برای هر بازی باید سبک متفاوتی به کار برد. بازی مقابل سپاهان پر مهره در اصفهان هم شیوه خاص خودش را می‌طلبد و نیاز داشتیم که حریف و حملاتش را کنترل کنیم. دفاع اتوبوسی هم در کار نبود و هرکس بازی را دیده باشد ما هم موقعیت‌هایی روی دروازه حریف داشتیم و فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم.

مدافع راست نساجی در رابطه با اعتراض‌هایی که به حامد لک بابت اتلاف وقت انجام شده بود هم عنوان کرد: حامد یکی از 4-3 گلر خوب ایران است و هم باهوش است و هم با تجربه و یکی از نفرات مهم تیم ما است. دروازه‌بانی تکنیک‌های خاص خودش را دارد و اتلاف وقت هم یکی از تکنیک‌های گلری است که همه جای دنیا انجام می‌شود.

فرجی در مورد عملکرد خودش در این دیدار و اینکه در چند صحنه مهار کی‌روش استنلی را بر عهده داشت گفت: من به عنوان دفاع راست در زمین بودم ولی خیلی وقت‌ها با توجه به وظایفم به محوطه می‌رفتم و کار یک مدافع وسط را هم انجام می‌دادم. کی‌روش استنلی شاید بتوانم بگویم از بهترین بازیکنان خارجی است که به ایران آمده است و مهار کردنش کار سختی بود. هم روی هوا مهار نشدنی است و هم روی زمین تکنیک خوبی دارد.

وی در مورد ضربات پنالتی پایانی بازی خاطرنشان کرد: ما روی پنالتی‌ها خیلی تمرین کرده بودیم ولی ضربات پنالتی 50-50 است و امتیاز میزبانی سپاهان هم به کمکش آمد و تماشاگران خیلی به آنها کمک کردند. موقع ضربه زدن ما سوت‌های بلندی می‌زدند که تمرکز را می‌گرفت و به هر صورت بازی تمام شد و متاسفانه ما حذف شدیم.

مدافع نساجی با اشاره به آشتی کردن قلعه‌نویی و نکونام پیش از شروع بازی گفت: این موضوع در حیطه مربیان دو تیم است و من بازیکن هستم و نمی‌خواهم ورود کنم ولی فکر نمی‌کنم با هم قهر بوده باشند که بخواهند آشتی کنند و همیشه رابطه خوبی داشتند.

فرجی در مورد بازی با سپاهان در لیگ عنوان کرد: بازی جام حذفی را فراموش کردیم و در حال تمرین و آنالیز سپاهان هستیم تا در لیگ این تیم را شکست دهیم. توجهی به این نداریم که در جام حذفی مقابل آنها شکست خوردیم و فقط به فکر 3 امتیاز و بالا بردن رتبه‌مان در جدول هستیم.

وی در مورد مسائل مالی نساجی اظهار داشت: خدا را شکر نساجی با وجود اینکه در گذشته مشکلات زیادی داشته ولی در حال حاضر پرداختی‌ها به موقع و بدون تاخیر انجام می‌شود و امنیت و آرامش مالی کمک زیادی به تیم کرده است تا شرایط روحی خوبی داشته باشیم.

 

نساجی مازندران سپاهان اصفهان فرشاد فرجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر