کد خبر: 677991 A

جنگ مایه دارها در بابل؛

در یکی از دیدار های حساس و جذاب هفته هفتم لیگ یک کشور تیم بادران تهران در خانه خود میزبان تیم خونه به خونه بحران زده است.

به گزارش ایلنا، جدال این دو تیم همیشه بسیار حساس و جذاب بوده و فرقی نمی‌کند که جایگاه دو تیم در کجای جدول باشد؛ از طرفی تیم خونه به خونه آمده است که بعد 6 بازی به اولین برد خود برسد و همچنین تیم بادران آمده تا به روند خوب دو پیروزی پشت سرهم خود ادامه دهد و سومین پیروزی خود را نیز کسب کند.

دیگر موضوعی که موجب حساسیت این دیدار شده حضور علی نظر محمدی سرمربی جدید تیم خونه به خونه بر روی نیمکت این تیم است که در لیگ یک با تیم سپیدرود کارنامه مفید و خوبی برای خود ثبت کرده است و بابلی ها امیدوارند که برای آن ها هم فصلی پر خاطره رقم بزند. این دو تیم؛ تیم‌های خصوصی این فصل لیگ یک هستند که علی‌رغم ریخت و پاش‌های فصول گذشته، در این فصل بسیار حساب شده خرج می‌کنند که در نوع خود جالب می‌تواند باشد.

دو تیم خونه به خونه و بادران تاکنون 4 بار به مصاف هم رفته‌اند که یک تساوی برای هر دو تیم و دو تساوی نیز ثبت شده است. پنجمین تقابل تاریخ این دو تیم از ساعت 15 چهارشنبه در ورزشگاه سیمرغ کیاکلا برگزار خواهد شد.

لیگ دسته اول خونه به خونه بادران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر