کد خبر: 677159 A

موقعیت ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی منچستریونایتد تحت نظارت شدید قرار گرفته است و با گزارش‌ها در روز جمعه نشان می‌داد که او می ‌واند بدون توجه بازی با نیوکاسل از سمتش اخراج شود.

به گزارش ایلنا، منچستریونایتد این گزارش‌ها را رد کرد، اما همه چیز برای مورینیو خوب نبود، زمانی که نیوکاسل در ابتدای بازی به میزبانی اولدترافورد با نتیجه دو بر صفر پیش افتاد. به هر حال شیاطین سرخ پس از گلزنی مارسیال، ماتا و سانچز در پایان 90 دقیقه به برتری رسیدند و سه امتیاز حیات بخش برای مورینیو فرا رسید.

Alexis Sanchez celebrates after scoring the winner

ژوزه پس از دیدار به BT Sport گفت: من 55 سال هستم، این اولین بار است که من یک آدم کُش را می‌بینم، من می‌توانم با آن کنار بیایم و به همراه آن زندگی کنم. بعضی از بازیکنان، به رغم آنها که مردی نیست که شکار شده باشد، به خوبی با آن برخورد نمی‌کنند. ما بازی را وحشت زده آغاز کردیم، هر توپ در جعبه، حتی در برخی لحظات، من فکر کردم که می‌توانیم گل به خودی بزنیم. مارکوس راشفورد در زمین غمگین بود، اسکات مک تومینی در زمین ترسیده بود. حتی بازیکنان قدیمی هم اشتباه میکنند که این عادی نیستند. در بین دو نیمه ما گفت و گوی مناسبی داشتیم. ما وعده نداده بودیم که این مسابقه را برنده خواهیم شد. ما وعده داده بودیم بدون هر گونه ترس و بدون فشار، همه چیز را به کار بگیریم که خوشبختانه آنها این کار را انجام دادند. خیلی جنگیدیم.

او ادامه داد: اگر بازی دو بر دو هم تمام می‌شد آنها شایستگی‌شان را نشان دادند. این حس احساس مثبت خواهد بود چرا که هیچ کس نمی‌تواند قول بدهد برنده می‌شود. این برای بازیکنان آسان نبود. برای من هم همچنین اما می‌دانم که زندگی از تجربیات ساخته شده است. برخی از آنها جدید هستند و برخی دیگر از حس آشناپنداری می‌آید. من با برخی از ناراحتی مقابله می‌کنم. من بالغ هستم، من یک پسر بزرگ هستم و با آن برخورد خواهم کرد. من باید برای همه اینها آماده باشم. فکر می کنم بسیاری از شرارت و واکنش مشخص، در فوتبال خیلی زیاد است. زندگی من این زندگی است. زندگی که از زمانی که بچه بودم برای آن کار می‌کنم. من فکر می‌کنم بازیکنان نشان دادند که می‌خواهند در مسابقه پیروز شوند. 

منچستریونایتد با این برتری به رتبه هشتم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس رسید و 20 اکتبر پس از پشت سر گذاشتن فیفا دی مقابل چلسی قرار می‌گیرد.

ژوزه مورینیو منچستریونایتد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر