کد خبر: 677019 A

علیرضا بیرانوند در شرایطی که پیشنهاد معاون سابق باشگاه در پارکینگ باشگاه برای ترک پرسپولیس و حضور در دیناموکیف را تکذیب کرد، اما اکنون از فهرست این تیم خارج شده است.

به گزارش ایلنا، آنچه علیرضا بیرانوند را در پرسپولیس نگه داشت نه محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه، بلکه قرارداد دروازه‌بان ملی‌پوشش بود. بیرانوند که از جام جهانی برگشت، هر روز پیشنهادی تازه برایش رو می‌کردند و نام بیش از 10 باشگاه اروپایی را به‌عنوان مشتریان او در گوش‌مان خواندند. یکی از این باشگاه‌ها هم دیناموکیف‌ بود که البته بعدها معلوم شد کسی که برای انتقال بیرانوند به اوکراین تلاش می‌کرد، معاون پیشین باشگاه پرسپولیس بود.

در نهایت اما بیرانوند در حالی که همچنان پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، در تهران ماند و قرار شد اگر پیشنهاد مالی خوبی داشته باشد، در نیم‌فصل رضایت‌نامه‌اش را 700 هزار دلار بخرد و برود اما حالا شنیده‌ایم که دینامو نام او را از فهرست خریدهای زمستانی‌اش حذف کرده است.

البته که عملکرد او برای به خدمت گرفتنش کفایت می‌کند اما از قرار معلوم باشگاه اوکراینی از عملکرد دروازه‌بان فعلی خود رضایت کامل دارد و به خاطر ‌ولخرجی‌هایی که در ابتدای فصل داشته نمی‌خواهد برای خرید بیرانوند هزینه کند اما باید ببینیم او پیشنهاد دیگری خواهد داشت یا تا آخر فصل در پرسپولیس می‌ماند

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ حمیدرضا گرشاسبی علیرضا بیرانوند محمدعلی ترکاشوند دیناموکیف اوکراین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر