کد خبر: 676359 A

سرمربی منچستریونایتد در پاسخ به این سوال که چرا شیاطین سرخ بدترین نتایج را طی هفته‌های اخیر کسب کرده است، واکنشی نشان نداد.

به گزارش ایلنا و به نقل از مترو، ژوزه مورینیو به همراه منچستریونایتد چهار بازی در لیگ برتر انگلیس را بدون برتری پشت سر گذاشته و سرمربی پرتغالی در تلاش است تا نشان بدهد شرایط رو به راه است. امروز او اعتراف کرد که دلایل متعددی وجود دارد که چرا آنها در حال مبارزه هستند اما از افشای دلایل خودداری کردند. او در نشست خبری پیش از بازی نیوکاسل، پنج سوال از شش سوال را پاسخ داد و پس از سه دقیقه و 32 ثانیه محل کنفرانس را ترک کرد.

زمانی که از سرمربی منچستریونایتد سوال شد چرا راهکارهای او به سرانجام نمی‌رسد او پاسخ داد: به دلایل مختلف و سپس هنگامی که از او خبرنگاری پرسید که آیا می‌تواند توضیح دهد، گفت: "نه"

Jose Mourinho

یونایتد روز سه شنبه پس از شکست سه بر یک برابر وستهام در لیگ انگلیس به تساوی بدون گل مقابل والنسیا در لیگ قهرمانان اروپا رضایت داد. آنها پس از سه شکست و یک تساوی در 7 بازی گذشته لیگ برتر انگلیس در جایگاه دهم جدول رده بندی جای دارند و این بدترین آغاز آنها در تاریخ باشگاه از 1989 است.

مورینیو در پاسخ به این سوال که چنین عملکرد کافی نیست، گفت: بله، من می‌پذیرم. می‌دانم که ما در ابتدای ماه اکتبر هستیم و به جداول لیگ‌های سراسر اروپا نگاه می‌کنیم و و در بسیاری از لیگ‌ها جداول در ماه سپتامبر و اکتبر بازتابی از آنچه در چند ماه یا حتی در پایان فصل اتفاق می‌افتد را منعکس نمی‌کند اما ما در موقعیتی قرار داریم که بتوانیم خیلی بهتر انجام دهیم و برای انجام این کار نیاز به امتیازات داریم؛ امتیازاتی که در دو بازی گذشته از دست دادیم و از شش امتیاز تنها یک امتیاز کسب کردیم. 

ژوزه مورینیو منچستریونایتد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر