کد خبر: 676281 A

محمد پورمحمد؛

مدافع - هافبک تیم مس کرمان عنوان داشت که تیم نود ارومیه 90 دقیقه مقابل مس دفاع کرد و مساوی گرفت.

به گزارش ایلنا، محمد پورمحمد بازیکن تیم فوتبال مس کرمان در گفتگو با خبرگزاری ایلنا درخصوص بازی با تیم نود ارومیه گفت: بازی خوبی بود. تیم فوتبال نود ارومیه 90 دقیقه دفاع کرد و هدفش استفاده از ضد حملات بود ولی ما یک موقعیت به آنها ندادیم. در فاز حمله نیز 7،8 موقعیت خیلی خوب نسیب‌مان شد اما نتوانستیم استفاده کنیم و امیدوارم در بازی‌های آینده این مشکل حل شود و 3 امتیاز بازی‌ها را بگیریم. برای گلزنی همه کار کردیم ولی در ضربات آخر بی‌دقت بودیم.

وی درخصوص استعفاهای مداوم مدیرعامل این باشگاه توضیح داد: از آقای قرائی ممنونیم چون واقعا برای تیم زحمت کشیدند. دکتر قرائی رئیس هیات فوتبال کرمان و مدیرعامل باشگاه مس نیز می‌باشد که از فدراسیون فوتبال نامه زده‌اند که ایشان باید یکی را انتخاب کند. به ما گفتند که یک سری کارها در دست اقدام است تا حکم مدیرعامل دکتر قرائی را بزنند. استعفای آقای قرائی به دلیل مساوی ما نبوده که مثلا از ما ناراحت باشد بلکه بحث دو شغله بودن ایشان مطرح بوده است.

پورمحمد در پاسخ به پرسش اینکه آینده مس را چگونه می‌بیند نیز گفت: ما کادرفنی و تیم جوان و بسیار خوبی داریم. بالاخره آقای دست نشان آدم کاربلدی است و این از قشنگی‌های فوتبال است که روزی توپ‌ها تبدیل به گل می‌شود و روز دیگر نه. ما تلاشمان را بیشتر می‌کنیم تا در بازی این هفته با قشقایی شیراز دست پر از زمین بیرون بیایم تا از سایر مدعیان عقب نیفتیم. مطمئن باشید اگر مشکلی پیش نیاید تیم مس یکی از تیم‌های صعود کننده است چون که توانایی این کار را داریم.

مس کرمان لیگ دسته اول محمد پورمحمد علی قرایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر