کد خبر: 676256 A

کارلوس کی‌روش اسامی 28 بازیکن را برای بازی دوستانه با بولیوی اعلام کرد و همچنان شش بازیکن استقلال پای ثابت اردوهای این تیم هستند.

به گزارش ایلنا، سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، پژمان منتظری، وریا غفوری، آرمین سهرابیان و علی کریمی شش بازیکنی هستند که از استقلال به تیم ملی دعوت شده‌اند. استقلال با وجود اینکه در لیگ برتر نتایج خوبی کسب نکرده است، با این حال از نظر کی‌روش همچنان صاحب با کیفیت‌ترین بازیکنان لیگ برتر است و به همین دلیل این تیم بیشترین سهمیه را در تیم ملی دارد.

نکته حایز اهمیت در مورد انتخاب کی‌روش در بین آبی‌پوشان این است که سیدحسین حسینی در استقلال نیمکت‌نشین است اما سرمربی تیم ملی بدون در نظر گرفتن این مساله او را دعوت می‌کند. در حال حاضر دروازه‌بان‌‌های استقلال بین سلیقه کی‌روش و شفر تقسیم شده‌اند. یکی در تیم ملی جایی ندارد اما در ترکیب ثابت استقلال است، یکی در تیم ملی بازی می‌کند اما جایگاهی فعلا در استقلال ندارد.

شفر به خاطر اعتراض‌های حسینی قصد ندارد او را در استقلال بازی دهد، چون رحمتی هم تاکنون عملکرد خوبی داشته است، هیچ کس نمی‌تواند به این سلیقه سرمربی استقلال ایراد بگیرد.

استقلال بازی بولیوی لیگ برتر ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر