کد خبر: 676183 A

گواردیولا هدایت العین ایران را می‌پذیرد؟

باشگاه اروند خرمشهر با عبدالله ویسی تماس گرفت و با وی مذاکره کرد.

به گزارش ایلنا، روز گذشته عبدالله ویسی در بابل حضور داشت و بر سر تمرین باشگاه خونه به خونه حضور یافت اما به دلیل عدم رضایت از بازیکنان این باشگاه، هدایت این تیم لیگ یکی را قبول نکرد اما در این بین، باشگاه اروند خرمشهر با این سرمربی نیز ارتباط برقرار کرد.

باشگاه اروند خرمشهر که معروف به "العین ایران" است از عملکرد اکبر میثاقیان در این تیم رضایت نداشته و انتظار داشته تا بردهای بیشتری برای این تیم به ارمغان بیاورد و به همین دلیل، آنها به سراغ عبدالله ویسی رفته‌اند و باب مذاکره با وی را باز کرده‌اند اما گواردیولای ایرانی هنوز پاسخ قطعی به اروند نداده است زیرا دو تیم بحران زده لیگ برتری نیز در انتظار پاسخ مثبت ویسی می‌باشند.

به هر حال نمی‌خواهیم مذاکره اروند با ویسی را مدح یا ذم کنیم اما آنچه از این باشگاه شنیده شده است، عدم صرف هزینه‌های جانبی در پاره‌ای از موارد می‌باشد. مانند فیزیوتراپی بازیکنان، تغذیه مناسب و ... که همگی در نشاط میان بازیکنان نقش دارند اما اروندی‌ها آن را نادیده گرفته و به فکر تغییر سرمربی در این برهه زمانی حساس هستند درحالی که راه علاج رفع عدم نتیجه گیری باشگاه، رفع مشکلات باشگاه است نه تغییر سرمربی!

عبدالله ویسی لیگ دسته اول اکبر میثاقیان اروند خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر