کد خبر: 676130 A

سپاهان و نساجی مازندران از مرحله‌ی یک هشتم نهایی جام حذفی رودروی هم قرار خواهند گرفت.

به گزارش ایلنا، تیمهای سپاهان و نساجی مازندران از مرحله‌ی یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور رودروی هم قرار خواهند گرفت.

ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان شاگردان امیرقلعه نوعی و جواد نکونام خواهد بود که با توجه به حساسیت این جام برای هر دو تیم انتظار می‌رود بازی تماشایی و جذابی را شاهد باشیم. سپاهان در مرحله‌ی قبل توانست تیم شهرداری ماهشهر را با 3 گل مغلوب کند و نساجی‌مازندران هم در خانه و در میان خیل عظیمی از طرفدارانش تیم شاهین لردگان را با احساب 5 بر 0 مغلوب کرد.

از جذابیت‌های این باز ی می‌توان به تقابل قلعه‌نوعی و نکونام اشاره کرد. نکونام پس از بازگشت از لیگ اسپانیا به استقلال قلعه‌نوعی ملحق شد و توانست با این تیم قهرمانی لیگ برتر را به ارمغان بیاورد. اما در سال دوم حضور خود در استقلال با امیرقلعه نوعی به مشکل خورد که در نهایت این مشکلات منجر به جدایی او از استقلال شد.

قلعه نوعی و نکونام

بعد از جدایی نکونام و قلعه نوعی به دفعات علیه یکدیگر مصاحبه کرده و از خجالت هم درآمدند ، حتی کار به دادگاه هم کشیده شد و قلعه‌نوعی از نکونام به دادگاه شکایت کرد که البته با وساطت دوستان مشترک و بزرگان فوتبال این مشکلات مرتفع شد.

حال باید ببینیم در این مسابقه که برای دو تیم از اهمیت دو چندانی برخوردار است چه نتیجه‌ای پیش خواهد آمد و آیا شاگرد می‌تواند بر استاد خود غلبه کند یا این قلعه‌نوعی است که به نکونام درس فوتبال خواهد داد.

گفتنی است دیدار دو تیم سپاهان و نساجی از ساعت 16:00 روز جمعه 13 مهرماه در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان انجام خواهد پذیرفت.

جام حذفی جواد نکونام نساجی سپاهان امیرقلعه نوعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر