کد خبر: 675962 A

مدافع اسپانیایی رئال مادرید می‎‌گوید آنها فرصت صحبت کردن درباره جدایی کریستیانو رونالدو را ندارند و باید به ثبت نتایج موفق بعد از ستاره پرتغالی تمرکز کنند.

به گزارش ایلنا، ناچو فرناندز، مدافع رئال مادرید پس از دیدار برابر زسکا مسکو در لیگ قهرمانان اروپا درباره تغییر فرم سبک بازی کهکشانی‌ها پس از جدایی کریستیانو رونالدو صحبت کرد. رئال در ادامه نمایش ضعیفش شب گذشته با نتیجه یک بر صفر برابر نماینده روسیه مغلوب شده بود.

رئال مادرید طی سه بازی اخیرش در گلزنی موفق نبوده و این برای اولین بار از سال 2007 است رئال در سه بازی متوالی پیروز نشده است.

غول‌های اسپانیایی هنوز قادر به معرفی جایگزین مطمئن برای کریستیانو رونالدو نشده‌اند که در تابستان به یوونتوس حرت کرد و ناچو می‌گوید آنها باید رو به جلو گام بردارند.

او گفت: کریستیانو تصمیم گرفت که رئال مادرید را ترک کند. ما، بازیکنان، نمی توانیم در مورد آن کاری انجام دهیم. تصمیم او انجام شد و ما تنها می‌توانیم به آن احترام بگذاریم و از آنچه او برای ما انجام داده است تشکر کنیم. اما ما نمی‌توانیم در گذشته زندگی کنیم یا فکر کنیم که رئال به همراه او چگونه بود.

رئال مادرید کریستیانو رونالدو ناچو فرناندز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر