کد خبر: 675855 A

کاشیما موفق شد بازی باخته را از سوون سامسونگ ببرد.

به گزارش ایلنا، دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به اتمام رسید و تیمهای پرسپولیس و کاشیما آنتلرز موفق شدند رقبای خود را شکست دهند. البته بین این دو تیم تفاوت های عمده ای وجود دارد. پرسپولیس در خانه حریف خود با یک گل به برتری رسید اما کاشیما در خانه خود با نتیجه 3-2 از سد مهمان خود گذشت و حالا با یک باخت 1-0 در کره هم نمی تواند به فینال راه پیدا کند.

کاشیما در حالی توانست سوون سامسونگ را شکست دهد که مسابقه را 2-0 عقب بود اما رفته رفته به مسابقه برگشت و توانست نتیجه را 3-2 مال خود کند. آنها در حضور 13 هزار هوادار خود تا دقیقه 6 دو گل خوردند. سپس تا دقیقه 84 بازی را 2-1 عقب بودند اما در دقیقه 94 گل سوم را وارد دروازه نماینده کره کردند.

آنها فعلا حریف پرسپولیس در فینال هستند اما صعودشان به این مرحله تعجب آور است. آنها در مرحله گروهی هیچ برد خانگی نداشتند ولی در ارماحل یک هشتم و یک چهارم موفق شدند در خانه خود دو برد را به دست بیاوردند و حالا در کاشیما ساکر استادیوم سومین پیروزی خود را هم جشن گرفتند.

گوزن های سرخ فعلا به همراه پرسپولیس فینالیست شده اند تا منتظر یک جدال تمام قرمز در فینال لیگ قهرمانان باشیم. گو اویوا با 46 سال سن از سال 2017 هدایت این تیم را به عهده گرفته است. او پیش از این اصلا سرمربی هیچ تیمی نبوده و فقط سه بازی ملی در کارنامه خود دارد. او در 73٪ مسابقات تیمش برنده شده است.

حال باید دید این بار چه عملکردی از این تیم در خانه سوون سامسونگ خواهیم داشت. آنها فقط یک بار در این فصل در خارج از خانه شکست خوردند. آن هم با نتیجه 2-1 در برابر شانگهای بود.

در ادامه تصاویری از برد دراماتیک این تیم را مقابل سوون سامسونگ می بینید. ژاپنی ها بازهم تعظیم را فراموش نکردند.

32

 

33

 

35

 

40

 

41

 

36

 

37

 

38

 

42

 

لیگ قهرمانان آسیا کاشیما آنتلرز ژاپن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر