کد خبر: 675844 A

باشگاه تراکتورسازی درباره محرومیت شجاعی و برخورد او با بیژن حیدری صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، باشگاه تراکتورسازی  با انتشار بیانیه ای نسبت به حواشی اخیر به وجود آمده به خاطر اخراج مسعود شجاعی در بازی نفت آبادان واکنش نشان داد‌.

متن بیانیه بدین شرح است:

هواداران عزیز و پرشور تراکتورسازی

به پشتوانه حمایت همه‌جانبه شما این روزها تراکتور در ساحل آرامش به سر می‌برد، نتیجه بازی با استقلال خوزستان دیگر به تاریخ پیوسته و اینک نگاه‌ها به بازی با نفت در آبادان معطوف است.
 
بازی اخیر با نفت خاطره خوبی را برای ما به‌جای نگذاشت و باخت در ضربات پنالتی کام ما را تلخ کرد. در کنار این تلخی، سوءتفاهمی فی‌مابین کاپیتان تیم محبوب تراکتور و داور محترم بازی باعث ایجاد مسائل دامنه‌دار شد.

سوءتفاهم بین دو شخصیت اخلاق‌مدار فوتبال ایران، از یک سو دکتر بیژن حیدری داور باشخصیت، تحصیل‌کرده و از جراحان دوست‌داشتنی کشور که در زلزله کرمانشاه عاشقانه به کمک مردم شتافت. داوری که والده‌اش از مردم دیار آذربایجان به شمار می‌رود و از سوی دیگر مسعود شجاعی کاپیتان محبوب تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه تراکتورسازی که همواره به اخلاق شهره بوده و در بحرانی‌ترین شرایط کنار مردم بوده است.

لذا از عموم هواداران می‌خواهیم که چون همیشه صرفاً به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند تا آرامش که بزرگ‌ترین نیاز هر تیم فوتبال است، تأمین شود.

لازم به ذکر است باشگاه تراکتورسازی، کادر فنی و بازیکنان ضمن اینکه تابع قانون بوده و به آرای قانونی صادرشده تمکین خواهند کرد همچنین از  مسئولین امر انتظار همیشگی‌شان نگاه عدالت محور است.

تراکتورسازی تبریز مسعود شجاعی بیژن حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر