کد خبر: 675599 A

پرنده‌ی شجاع پرسپولیس عملکرد غافلگیرکننده‌ای در مقابل السد داشت.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس توانست با ارائه‌ی یک بازی غرورانگیز تیم السد را در دوحه شکست داده و گام بلندی به سوی فینال بردارد.سرخپوشان در این مسابقه با مهار یارهای کلیدی تیم قطری توانستند زهر حملات این تیم را گرفته و مانع از گلزنی ستارگان گرانقیمت السد شوند.

یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در این دیدار شجاع خلیل زاده بود . او در این مسابقه از سوی پروفسور کروات مامور مستقیم مهار بغداد بونجاح مهاجم زهردار تیم السد بود که با 12 گل آقای گل این دوره از لیگ قهرمانا آسیاست و در مرحله قبل هم سه بار توانست دروازه مهدی رحمتی در تیم استقلال را باز کند . به همین خاطر هواداران پرسپولیس نگرانی بسیاری از عملکرد این بازیکن در مقابل تیمشان داشتند و از همه بیشتر نگران درخشش این مهاجم الجزایری بودند.

از طرفی خلیل زاده اگر در این مسابقه اخطار می‌گرفت در بازی برگشت محروم بود و نمی‌توانست پرسپولیس را همراهی کند از همین رو انتظار می‌رفت خلیل زاده به خاط کمبود بازیکن در پرسپولیس کمی در این مسابقه مدارا کند اما تمام پیش بینی ها راجب او اشتباه ار آب درآمد.

شجاع در این مسابقه با تمرکز بالا و روحیه‌ی خوب توانست بغداد بونجاح را به خوبی مهار کند طوری که در تمام طول بازی این بازیکن هیچ حرکت موثری از خود نشان نداد طوری که تنها چند بار توپ به پای او خورد.

اوج کار خلیل‌زاده در این مسابقه نه در دفاع کردن بلکه در بازیسازی بود طوری که وقتی در دقیقه‌ی 86 صاحب توپ شد یک پاس در کلاس پاسهای هافبک‌های بزرگ دنیا برای علیپور ارسال کرد و این بازیکن هم با یک قرار عالی زمینه ساز پنالتی برای سرخپوشان بود. 

این عملکرد فوق‌العاده‌ی خلیل‌زاده این نوید را به پرسپولیس و هوادارانش می‌دهد که بعد از خداحافظی سیدجلال حسینی از پرسپولیس یک مدافع متعصب و خوب را در خط دفاعی خود دارند که می‌تواند سالهای سال در این نقطه برای پرسپولیس بدرخشد و خاطرات خوب صخره‌ی پرسپولیس را زنده کند.

شجاع3

شجاع33

 

پرسپولیس السد شجاع خلیل زاده بغداد بونجاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر