کد خبر: 675449 A

یوونتوس 3 - یانگ‌بویز 0؛

قهرمان ایتالیا در خانه به راحتی و با سه گل از سد یانگ بویز سوییس گذشت.

به گزارش ایلنا، از ساعت 20:30 در شب دوم دیدار های لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس در خانه میزبان یانگ بویز سوییس بود که این دیدار در پایان با برتری بیانکونری ها به پایان رسید.

ترکیب ابتدایی دو تیم به این شرح بود:

ترکیب یوونتوس: شزنی، بونوچی، بارتزالی، بن عطیه، الکس ساندرو، کوادرادو، ماتویدی، میرالم پیانیچ، فدریکو برناردسکی، پائولو دیبالا، ماریو مانژوکیچ

ترکیب یانگ بویز: بالموس، کامارا، فون برگن، برتونه، سلیمانی، ساو، فاسناخت، شیک، بنیتو، سانوگو، هورائو

یوونتوس برای اولین بازی در این فصل لیگ قهرمانان اروپا در خانه به میدان می رفت. جامی که هدف اصلی این باشگاه در فصل 2018/19 محسوب می شود آنهم در غیاب کریستیانو رونالدو که در دیدار قبلی برابر والنسیا اخراج شد. بازی مطابق انتظار با حملات طوفانی گورخر ها آغاز شد و این پائولو دیبالا جوان بود که خیلی زود در دقیقه 5 گل اول بازی را به ثمر رساند. یوونتوس پس از گل نیز عقب ننشست و با جواهر آرژانتینی خود به گل دوم رسید. در دقیقه 33 دیبالا، تیمش را 2-0 پیش انداخت تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

یووه خیالش از پیروزی در این دیدار راحت شده بود و آرامتر بازی را دنبال می کرد. به همین دلیل در این نیمه خدیرا، مویزه کین و امره کان برای یووه به میدان آمدند تا دقایقی در این مسابقه حاضر باشند. اما عطش گلزنی دیبالا در این دیدار او و تیمش را به گل سوم رساند. در دقیقه 69 دیبالا هت تریک خود را کامل کرد. کامارا در دقیقه 79 از زمین بازی اخراج شد تا کار یانگ بویز سخت تر شود اما بیانکونری ها کمتر فشار آوردند تا این دیدار با همین نتیجه خاتمه یابد.

ایتالیا بازی زمین کریستیانو رونالدو لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر