کد خبر: 674704 A

گزارش ویژه ایلنا از بازیکنان جدا شده سرخابی

ستاره های زیادی درفصل نقل و انتقالات از سرخابی ها جدا شدند و به تیمهای خارجی پیوستند.

به گزارش ایلنا، ابتدای این فصل بود که سرخابی های پایتخت با رفتن چند ستاره خود به شدت ضرر کردند و هنوز هم از نبود آن ها رنج می برند. پرسپولیس به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالات روی نیمکت خود به شدت دچار مشکل شده و با کمبود بازیکن دست و پنجه نرم می کند. در طرف مقابل هم استقلال با دست دادن اسکلت اصلی تیم خود، نفراتی را به خدمت گرفته که هنوز به کار آبی پوشان نیامده اند. اما سوالی که بوجود می آید این است که آیا این بازیکنان با رفتن از تیمهایشان به خوشبختی و پیشرفت رسیده اند یا خیر.

پاسخی که شاید در انتهای گزارش به شما هم ثابت بشود که در یک کلام خلاصه می شود؛ خیر.

پرسپولیسی ها:

وحید امیری:

DioJ7xDXUAISx3y

بعد از یک نمایش امیدوار کننده در بازی دوستانه مقابل کالیاری مصدوم شد و سه هفته اول لیگ را به طور کلی از دست داد. سپس به تدریج راهی ترکیب اصلی شد اما همچنان هم از نیمکت به داخل زمین در رفت و آمد است و نتوانسته جایگاه مناسبی برای خود در ترابوزان اسپور پیدا کند.

فرشاد احمدزاده:

-DKktkqTURBXy8yMzdlMmUyNTYzODY0MGYyZjliYmY5NjliODlkMTM5Ni5qcGVnkpUDAczPzQYnzQN1kwXNAxTNAbw

شماره 10 اسلاسک ووروسلاو را مال خود کرد و در چند هفته نخست هم حضور کامل و فیکس داشت اما هر چه که گذشت نتایج ضعیف اسلاسک او را هم به روی نیمکت فرستاد و حالا فرشاد در یکی دو باز ی اخیر تیمش یک گل زده و یک پاس گل هم داده است. 

صادق محرمی:

DiTGoHvWsAAzZAh

صادق هم شرایطی تقریبا مشابه را داراست. او به عنوان یار فیکس کار خود را شروع کرد اما مصدومیتی که برایش به وجود آمد باعث شد تا استویانوویچ به پست فصل قبل خود برگردد و صادق نیمکت نشین شود. حالا محرمی در دربی بزرگ کشور کرواسی هم جایی در لیست 18 نفره نداشت و به نوعی دیگر در تفکرات سرمربی دینامو برای حضور در جمع 11 نفر اصلی قرار ندارد؛ مگر اینکه مانند دو بازی قبل استویانوویچ محروم یا مصدوم شود.

استقلالی ها:

امید ابراهیمی:

photo_۲۰۱۸-۰۷-۱۷_۱۴-۱۴-۰۰

به عنوان یکی از خارجی های جدید الاهلی قطر رفت و حتی یک گل هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند اما خیلی زود نتایج ضعیف سبزپوشان با میلان ماچالا شرایط را برای او و هم تیمی هایش هم سخت کرد و حالا شنیده می شود انقلابی در راه است و در نیم فصل او به همراه خانزاده از این تیم جدا می شوند تا خارجی های جدیدی جذب شوند. امید نتوانسته بازی های خوب خود در استقلال را تکرار کند و به شدت روزهای دشواری را پشت سر می گذارد.

سرور جپاروف:

787878

خیلی غیر منتظره از استقلال رفت و به تیم ژیتسوی قزاقستان پیوست. تیمی که هم اکنون در لیگ این کشور رده چهارم را به خود اختصاص داده است. سرور یکی از بازیکنان اصلی تیمش است. آنها در این هفته با سه گل به آستانه باختند و سرور هم در دقیقه 74 از زمین خارج شد. او در 8 بازی یک گل زده وی ک پاس گل هم داده است و آمارش آنچنان دندان گیر نبوده است.

مامه بابا تیام:

7979

مهاجم محبوب هواداران استقلال که سرانجام از این تیم جدا شد و به عجمان امارات پیوست. در جدول 14 تیمی لیگ خلیج فارس، عجمان تیم دوازدهم حژجدول است و یکی از کاندیداهای سقوط به حساب می اید. تیام اما نمایش بدی نداشته و یک گل زده و یک پاس گل داده است. گل هایی که البته همه شان پرپر شده و تیم او از همین حالا یکی از گزینه های اصلی رفتن به دسته پایین تر است.

امید نورافکن:

photo_2018-06-06_08-08-05

شماره 7 شارلروا را مال خود کرد تا اینطور به نظر برسد که او یکی از ستاره هایاین فصل گورخرها خواهد بود. با این حال امید هیچ وقت تا به الان نتوانسته جزو نفرات اصلی تیمش شود و برعکس قلی زاده که جزو نفرات اصلی است نورافکن یا به میدان نمی رود یا فقط برای چند دقیقه فرصت حضور پیدا می کند.

مجید حسینی:

33

شاید او تنها عاقبت به خیر بازیکنان جدا شده باشد. مجید با اینکه چند هفته هم مصدوم بوده اما وضعیت خوبی در ترابوزان اسپور دارد. او نقطه اتکای این تیم در قلب خط دفاعی است و نمایش خوبی هم داشته و رضایت کارامان، سرمربی تیم را به دست آورده است. ترابوزان با اینکه در میانه های جدول به سر می برد اما سید مجید روز به روز در این تیم پیشرفت دارد و بهتر می شود.

فرشاد احمدزاده وحید امیری امید نورافکن صادق محرمی مجید حسینی سرور جپاروف مامه بابا تیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر