کد خبر: 674577 A

سه سال است فوتبال ایران درشوک از دست دادن هادی نوروزی است.

به گزارش ایلنا، سه سال از آن صبح تلخ می‌گذرد و 24 ابدی سرخها 3 سال است در خاک آرمیده و پرسپولیس را برای همیشه 10 نفره کرده است. صبح روز 9 مهرماه 94 خبری در رسانه‌های خبری مخابره شد که بر تمام جامعه فوتبال شوک وارد کرد و مدتها این شوک همراه فوتبالی‌ها بود. خبر کوتاه بود و تلخ " هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس درگذشت" 

کاپیتان محجوب سرخها که در میان تمام ناملایماتها و نامهربانی‌هایی که در حقش شد یکبار زبان به اعتراض نگشود و سعی نکرد با مصاحبه کردن و جاروجنجال سر و صدا ایجاد کند. روشی که دیگران انجام می‌دادند و موفق هم بودند و نام خود را سر زبانها می‌انداختند.

نوروزی در تاریخ دربی‌ها نیر 3 گل زده و 2 پاس گل ثبت کرده که این برای یک بازیکن در لیگ ایران آمار شگفت انگیزی است و اگر هر کس دیگری جای نورورزی بود با تکیه بر این آمار خود را ستاره‌ی اول و آخر فوتبال ایران می‌دانست اما منش و شخصیت او اجازه‌ی این کار به او نمی‌داد.

پرسپولیس در سالی که خوب نتیجه نمی‌گرفت، نوروزی را به عنوان کاپیتان در اختیار داشت و فشارها از سوی برخی از هواداران و رسانه‌ها به دوش او بود و خیلی‌ها او را لایق کاپیتانی پرسپولیس نمی‌دانستند که این اوج بی‌انصافی در حق مهاجم مازندرانی تیم پرسپولیس بود.

شامگاه پنجشنبه 9 مهرماه نوروزی نتوانست این فشارها و استرس ها را تاب بیاورد و در خواب سکته کرد و به تلاش پزشکان برای احیای او نتیجه‌ای در پی نداشت و فوتبال ایران یکی از محجوب‌ترین بازیکنان خود را ناباورانه از دست داد.

از آن روز تا به الان هواداران پرسپولیس به هر نحوی که شده یاد او را گرامی می‌دارند و در همه‌ی بازیهای خود در دقیقه 24 به یاد شماره پیراهن نوروزی این بازیکن را به تشویق می‌پردازند. باشگاه پرسپولیس هم شماره او را بایگانی کرده‌اند و در اختیار هیچ بازیکنی قرار نخواهند داد.

پرسپولیس هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر