کد خبر: 674483 A

مدیر مجموعه آزادی به ماجرای مربوط به نصب دوربین‌های متعدد برای شناسایی تماشاگران در استادیوم آزادی ورود کرد و به آن پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، در حالی که رسانه‌ها بعد از بازی دربی اعلام کرده بودند در استادیوم آزادی ۵۰۰ دوربین برای شناسایی دختران پسرنما نصب شده است، فرهاد نیکوخصال مدیر ورزشگاه آزادی این موضوع را تکذیب کرد: «هیچ دوربین جدیدی در ورزشگاه آزادی برای شناسایی دختران پسرنما نصب نشده است.

 شاید حراست ورزشگاه آزادی از سال‌های قبل برای کنترل میدانی در ورزشگاه آزادی دوربین نصب کرده اما به تازگی هیچ دوربینی در داخل ورزشگاه برای شناسایی دختران پسرنما جهت ورود به ورزشگاه نصب نشده است و اتفاق خاصی در این زمینه رخ نداده است. طبق روال گذشته برای بازرسی تماشاگران جهت ورود به ورزشگاه آزادی بازرسی به صورت فیزیکی و بدنی انجام شده و اگر مورد خاصی در این زمینه گزارش شده باشد، یگان ویژه این افراد را برای کنترل بیشتر تحویل خانم‌هایی که در اطراف ورزشگاه آزادی هستند، می‌دهند. البته در بازی دربی هیچ گزارشی برای ورود خانم‌ها با گریم پسرانه داده نشده است.»

مدیر ورزشگاه آزادی گفت: «بازی دربی در شرایطی بسیار خوب و بدون هیچ‌گونه حاشیه‌ای برگزار شد و ما خوشبختانه با همکاری که تماشاگران با کادر اجرایی داشتند، شاهد دربی ماندگار و خوبی بودیم. البته تصور می‌کنم چون از قبل بلیت‌ها به صورت الکترونیکی فروخته شده بود، در این بازی تماشاگران دو ساعت قبل از شروع بازی وارد استادیوم شدند و مشکل خاصی وجود نداشت و همین امر سبب شد شاهد برگزاری بازی آرام و بدون تنشی باشیم.»

بازی دوربین ورزشگاه آزادی بازی دربی استادیوم آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر