کد خبر: 674470 A

پائولو دیبالا خودش را بازیکن بسیار خوش‌شانسی می‌داند چون تنها بازیکنی است که هم فرصت بازی در کنار لیونل مسی را داشته هم تجربه بازی در کنار کریستیانو رونالدو.

به گزارش ایلنا، با انتقال رونالدو به یوونتوس در تابستان سال جاری، دیبالا این فرصت را به دست آورد که در کنار برنده 5 توپ طلا بازی کند. این در حالی است که او پیش از این فرصت بازی در کنار لیونل مسی را در تیم ملی آرژانتین داشت. به همین دلیل او خودش را در موقعیت بی‌نظیری می‌داند که هیچ بازیکنی تاکنون قادر به تجربه آن نبوده است.

دیبالای 24 ساله اما دوست نداشت وارد این بحث شود که کدام یک از این دو نفر بهتر هستند و گفت ترجیح می‌دهد از بازی در کنار آنها لذت ببرد و از آنها چیزهای مختلف یاد بگیرد تا آنها را با هم مقایسه کند. دیبالا به کوریره دلاسرا گفت: «چیزی که درباره رونالدو غافلگیر‌کننده است، میزان کار و تلاش او و انگیزه‌اش برای کسب پیروزی است. میان او و مسی تفاوت‌های زیادی نیست. هر دوی آنها بازیکنانی بزرگ هستند و من خوش‌شانسم که تنها بازیکن دنیا هستم که همزمان می‌تواند در کنار هر دو آنها بازی کند.» با وجود کاهش زمان حضور دیبالا در ترکیب اصلی یوونتوس پس از ورود رونالدو او از هم‌تیمی شدن با این ستاره پرتغالی راضی است.

دیبالا که هفته پیش در کنار رونالدو در ترکیب اصلی قرار گرفت، ادامه داد: «من احساس خوبی دارم. اعتماد به نفس دارم و با حضور رونالدو کار برای رقبای ما سخت‌تر هم می‌شود. گاهی اوقات آلگری از من می‌‌خواهد کمی عقب‌تر بازی کنم. موقعیت من در ترکیب به شرایط بازی بستگی دارد. وقتی ما با تیم‌های دفاعی طرفیم، دریافت توپ میان خطوط بسیار سخت می‌شود.»

آرژانتین بازی تیم ملی کریستیانو رونالدو لیونل مسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر