کد خبر: 674457 A

سرمربی فجرسپاسی شیراز؛

مجید صالح سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: اتفاقاتی که شاهد ان بودیم دربی شیراز را به یکی از بی کیفیت ترین بازیها تبدیل کرد.

به گزارش ایلنا، مجید صالح سرمربی فجر شهید سپاسی در کتفرانس خبری بعد از بازی به خبرنگاران گفت:ابتدا به هواداران هر دوتیم و همچنین به تیم خوب قشقایی تبریک میگویم. تیم انها بهتر از ما عمل کرد و توانست پیروز بازی شود, مانیز به تلاشمان ادامه خواهیم داد و تا زمانی که مجموعه فجر به من اعتماد دارد دست از تلاش بر نخواهیم داشت.

وی افزود:امروز اتفاقاتی افتاد که من هیچگاه شاهد ان نبودم.مگر در دربی شهر تهران یا خوزستان یا اصفهان چنین مسائلی را شاهدیم?مگر می شود ابتدای بازی که هر دو تیم اماده مسابقه می باشند بازی 20دقیقه بخاطر نبود اورژانس معطل شود?مگر می شود وقتی تیم ما در دقیقه 80در شرایط کاملا حمله می باشد بازی به دلیل قطع نور یکساعت تعطیل شود?امروز فقط از لحاظ کمی بازی برگزار شد و نتیجه هم به نفع تیم قشقایی رقم خورد ولی از لحاظ کیفی اتفاقاتی که شاهد ان بودیم بازی را به نازل ترین سطح ممکن رسانید که فقط می توان متعجب بود از این همه اتفاق گوناگون در یک بازی فوتبال.

وی در ادامه در خصوص مشکل عدم گلزنی تیمش افزود:بهرحال بضاعت تیم ما در شرایط کنونی همین مقدار است و ما می بایست تا نیم فصل هم صبر کنیم و هم به فکر سازندگی در ردهای سنی باشگاه باشیم.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی نمیتوانیم بازیکن اضافه کنیم و ضمن قبول نقاط ضعف و اشتباهات فنی تیم  باید اذعان کنم بعضی از نفرات ما در سطح لیگ یک نمی باشند و ما  در نیم فصل حتما یکسری جابجایی ها صورت خواهیم داد.

وی در خصوص قضاوت اقای شریفی گفت:ضمن احترام به داوری و اینکه قصد توجیه باخت را ندارم ولی مطمئن هستم به راحتی داور از دو خطای محرز و اشکار پنالتی برای تیم (خطا روی حمید جوکار و عباس بوعذار)چشم پوشی کرد که قطعا اعتراض خود را از مسیر قانونی از طریق باشگاه دنبال خواهیم کرد و مراتب اعترض خود را بصورت مکتوب به کمیته محترم داوران اعلام خواهیم کرد.

وی در خاتمه از همه هواداران خونگرم شیرازی که بدون کوچکترین توهین تنها به تشویق تیم خود پرداختند تشکر و قدردانی نمود.

 

مجید صالح لیگ دسته اول فجرسپاسی شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر