کد خبر: 674447 A

کریستیانو رونالدو فصل درخشانی را با رئال‌مادرید پشت سر گذاشت و توانست با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به‌دست آورد، اما فوق‌ستاره پرتغالی در مراسم انتخاب بهترین‌های جهان نه‌تنها نتوانست عنوان بهترین بازیکن را به‌دست بیاورد، بلکه جایزه پوشکاش را نیز دریافت نکرد.

به گزارش ایلنا، گفته می‌شد غیبت او در این مراسم نیز به همین دلیل بود. اگرچه رونالدو بعد از این مراسم در واکنش به شایعات سکوت کرده بود، اما بعد از گذشت چند روز سرانجام سکوت خود را درباره جوایز فیفا شکست و در صفحه رسمی‌اش به چند سوال پاسخ داد. او درباره رسیدن عنوان بهترین بازیکن به مودریچ گفت: «این جایزه مبارک مودریچ باد.»

رونالدو درباره رسیدن جایزه پوشکاش به محمد صلاح گفت: «صلاح شایسته این جایزه بود. او گل زیبایی به ثمر رساند اما نمی‌توانیم خودمان را گول بزنیم و باید با صراحت بگویم که گل من بهترین بود.» او در واکنش به شایعاتی درباره ناراحتی‌اش مبنی‌بر عدم کسب پیروزی ادامه داد: «من جوایز زیادی به‌دست آورده‌ام و خودم افتخار می‌کنم. 15 سال است که در بهترین سطح هستم. برای پیروز شدن بازی می‌کنم و نه کسب جوایز.»

رونالدو در پایان اشاره‌ای هم به شایعات فراوان پیرامونی خود داشت: «شایعات دروغین زیادی درباره من منتشر می‌شود. بسیاری می‌خواهند که با سخن گفتن درباره من مشهور شوند و این طبیعی است. همه چیز برای من به‌خوبی پیش می‌رود.»

کارلتو آنچلوتی یکی از مربیانی بوده که در رئال مادرید با کریس رونالدو کار کرده و رابطه بسیار گرمی با این ابرستاره پرتغالی دارد. کارلتو که این روزها روی نیمکت ناپولی می‌نشیند اعتقاد دارد رونالدو بهترین بازیکن دنیاست و باید هر سال یک توپ طلا تصاحب کند: «از نظر من هر سال باید به رونالدو توپ طلا بدهند و او بهترین بازیکن دنیاست اما امسال جوایز فردی به مودریج رسیده است که به اندازه رونالدو برایش احترام قایلم و برای او نیز خوشحالم.»

وی درباره این نظریه که رئال در فروش رونالدو اشتباه کرده، پاسخ سیاستمدارانه‌ای داد: «جوابی برای این سوال ندارم!»

جهان رئال مادرید زیبایی فیفا لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر