کد خبر: 674431 A

شهرداری ماهشهر 0 شاهین 0؛

شهرداری ماهشهر در خانه‌اش مقابل تیم شاهین بوشهر به تساوی دست یافت.

به گزارش ایلنا، دو تیم شهرداری ماهشهر و شاهین بوشهر از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور و از ساعت 17:30 در ورزشگاه شهدای ماهشهر به مصاف هم رفتند که در پایان 90 دقیقه این بازی، دربی‌ جنوبی‌ها برنده‌ای نداشت و دو تیم به تساوی رضایت دادند.

در این بازی که در هوای بسیار شرجی ماهشهر پیگیری شد، داور مسابقه در همان نیمه اول سعید خردمند بازیکن تیم شهرداری ماهشهر را با دو کارت زرد پی در پی جریمه کرد تا ماهشهری‌ها در همان نیمه اول 10 نفره شوند و دستشان برای حمله روی دروازه شاهین بسته بماند.

در نیمه دوم اما این تیم فکری بود که رو به بازی مستقیم آورد و موقعیت‌های خطرناکی را نیز روی دروازه حریف به وجود آورد اما بی‌دقتی و بدشانسی مهاجمان سبب شد تا گلی برای شاهین نروید. ضد حملات تیم شهرداری ماهشهر نیز چیزی عائد این تیم نکرد و جزو چند حرکت انفرادی، در مابقی صحنه‌ها مدافعان تیم شاهین موفق عمل کردند.

تیم محمود فکری موفق نشد در مدت زمان بیش از 50 دقیقه برتری نفری نسبت به تیم 10 نفره حریف، دروازه این تیم را باز کند و این ضعف بزرگ تیم فکری، در هفته‌های آینده قطعا به ضررشان تمام خواهد شد.

ترکیب دو تیم؛

شهرداری ماهشهر؛ میررسول حسینی - محمود خمیس - ادریس کوچکی - ایمان کیانی - رضا جباری - محمد باشی - ایمان رئیسی نسب - علی داوران - عباس قاسمی - محمد سرفراز - سعید خردمند

سرمربی: داوود مهابادی

شاهین؛ سجاد بیرانوند - سعید غلامعلی بیگی - علی گودرزی - مرتضی غلامعلی تبار - کمال نیکخوی - میلاد فیاض بخش - امیر حسین موسی زاده - محمد محبی - مهدی چاهکوتاه زاده - حسین مالکی - میلاد صارمی

سرمربی: محمود فکری

گفتنی است؛ شهرداری ماهشهر با این تساوی یک امتیازی شد و در رتبه پانزدهم جدول قرار گرفت و شاهین بوشهر نیز با این تساوی، 9 امتیازی شده و در رده هفتم جدول ایستاد.

لیگ دسته اول شهرداری ماهشهر شاهین بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر