کد خبر: 674428 A

فجرسپاسی 0 قشقایی 1؛

قشقایی شیراز موفق شد دربی شیراز را با موفقیت پشت سر بگذارد.

به گزارش ایلنا، دو تیم فجرسپاسی شیراز و قشقایی شیراز از ساعت 16:30 امروز و از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم رفتند که در پایان 90 دقیقه این بازی، این تیم مهمان بود که موفق شد بانتیجه 1-0 بر میزبان چیره شود و فاتح دربی شیراز شود.

در این بازی پربرخورد پرحاشیه، محمدجواد عباسی زننده تک گل تیم قشقایی بود. از حواشی جالب توجه این دیدار می‌توان به مواردی همچون توقف بازی به دلیل قطعی برق، ترک داوران و بازیکنان دو تیم به مدت زمان زیاد، جوشکاری اسکوربورد ورزشگاه و ... اشاره کرد.

این پیروزی قشقایی، چهارمین برد متوالی آنها در لیگ یک می‌باشد. کاکوها از زمانی که ابراهیم طالبی هدایت آنها را برعهده گرفته است، در تمامی بازی‌ها برنده شده‌اند و تغییر سرمربی برای این تیم، بسیار مطلوب بوده است.

ترکیب دو تیم؛

‌فجر؛ پیمان سلمانی، سعید قائدی فر، سید جلال عبدی، حمید جوکار، مهدی کربلایی، سیامک کوهنورد، عباس بوعذار، حسین بهرامی، جواد جلالی، بهروز هوشمند و اسماعیل بابایی‌

سرمربی: مجید صالح

قشقایی؛ مسلم حق شناس، سروش سعیدی، سیدکاظم رحمانی، کیخسروسیاهپور، امید کریمی، مسعود اسدی، علی حسامی، محمدجواد عباسی، حسین صادقی، مرتضی سنجابکی و محمد مهری

سرمربی: ابراهیم طالبی

گفتنی است قشقایی با این پیروزی 13 امتیازی شد و به صدر جدول صعود کرد و فجرسپاسی نیز باهمان 5 امتیاز به رده دوازدهم جدول سقوط کرد.

لیگ دسته اول قشقایی شیراز فجرسپاسی شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر