کد خبر: 674402 A

نود ارومیه 180 دقیقه بدون گل خورده؛

تیم فوتبال نود ارومیه که با خرید سهمیه گسترش فولاد تبریز به عنوان اولین حضور تیمی از ارومیه در لیگ آزادگان معرفی شد بر خلاف انتظارات اولیه توانسته نتایج مطلوبی کسب کند.

به گزارش ایلنا، نود ارومیه در گام اول پس از خرید سهمیه تبریزی‌ها تمامی بازیکنانی که در خدمت  گسترشی‌ها بودند را از باشگاه کنار گذاشته و تصمیم به استفاده از ظرفیت بومی این شهر گرفت.

این تصمیم به این گونه عملی شد که تمامی کادر فنی و‌ بازیکنان این تیم را افرادی جوان و تقریبا کم نام‌ونشان از ارومیه تشکیل دادند و پس‌لرزه این تصمیم انتقادات فراوانی بود که دامنگیر این تیم شده‌ بود.

نودی‌ها در هفته‌های اولیه نتایج مناسبی کسب نکردند و چند باخت از خود به جا گذاشتند اما رفته رفته در قالب یک تیم قرار گرفته و توانستند نتایج مناسبی کسب کنند تا جایی که در دو هفته اخیر دو امتیاز شیرین را از چنگ مدعیان صعود بیرون آوردند.

دو بازی نود ارومیه در دو هفته اخیر مقابل دو تیم مدعی اکسین البرز و مس کرمان بوده که آن‌ها موفق به این مهم شدند که گلی از این دو‌ تیم دریافت نکنند که نشان دهنده عملکرد قدرتمند خط دفاعی و گلر این تیم‌ خواهد شد.

مهدی خسروی گلر نود ارومیه نیز با دو کلین شیت پیاپی توانسته آمار قابل توجهی را از خود به جا گذاشته است و از طرفی با توجه تقابل نودی‌ها با پرسپولیس تهران در مرحله آینده جام حذفی کشور، آن‌ها توانستند زنگ‌ خطر را برای مهاجمان پرسپولیس به صدا در بیاورند، چرا که جوانان ارومیه‌ نشان دادند به سادگی قفل دروازه‌شان باز نخواهد شد.

پرسپولیس تهران لیگ دسته اول نود ارومیه مهدی خسروی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر