کد خبر: 674215 A

مدافع پیکان تهران ابراز امیدواری کرد شاگردان مجید جلالی امسال با کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا به نتیجه بزرگی دست پیدا کنند.

مهدی شیری در گفت و گو با ایلنا، درباره دیدار برابر سپیدرود رشت در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: خداراشکر بازی سختی را برنده شدیم. همت تمام بازیکنان بود که این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و روز به روز بهترین‌ها را به نمایش می‌گذاریم. 

او ادامه داد: به نظرم این سه امتیازی که کسب کردیم تکمیل کننده بازی صنعت نفت آبادان بود. در حال حاضر شرایط مناسبی داریم و کاملا راضی هستیم.

شیری در پاسخ به این سوال که گفته می‌شد سپیدرود تیم ضعیفی بوده، گفت: اینطور نیست به هر حال تیمی که زیر نظر آقای کریمی بازی می‌کند شخصیت قوی دارد و این از شخصیت تیمی ما بود که توانستیم با گل عیسی آل کثیر در دقایق پایانی به برتری رسیدیم. 

مدافع پیکان درباره اینکه فصل پیش رو نتایج شاگردان مجید جلالی نشان از کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارد، گفت: بله، سال فصل گذشته هم چنین شرایطی داشتیم که به سهمیه آسیا برسیم اما امسال هدف گذاری جدی تری داریم و هدف‌های بزرگتری در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا داریم. با سرمربی و کادرفنی خوب و بازیکنان بزرگی که داریم امیدواریم به این مهم دست پیدا کنیم.

شیری در خصوص اینکه در پرسپولیس باید جانشین حسین ماهینی شود، گفت: آقای ماهینی بازیکن بزرگ و بااخلاقی هستند که اخلاق حرفه‌ای دارند که امیدوارم در کوتاه ترین زمان ممکن دوباره سلامتی‌شان را به دست بیاورند و به میادین ورزشی برگردند. در حال حاضر تمرکزم روی موفقیت با پیکان است و به مسائل دیگر فکر نمی‌کنم.

پیکان تهران مهدی شیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر