کد خبر: 673391 A

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: آنقدر شجاع نبودیم که پیروزی مقابل تیم 10 نفره ذوب آهن را حفظ کنیم.

به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو پس از تساوی 2 بر 2 تیمش برابر ذوب آهن اصفهان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازی سختی برای ما بود و فکر می کنم برای ذوب آهن هم همینگونه بود. از نمایش برخی بازیکنانم و نتیجه ای که به دست آمد ناامید شدم. ما مهمترین کار را انجام دادیم، اما زمانی که حریف 10 نفره شد آنقدر شجاعت نداشتیم که برابر این تیم مقاومت کرده و نتیجه را حفظ کنیم. 

وی ادامه داد: چندین موقعیت ضدحمله برای ما ایجاد شد. برتری نفری در زمین حریف هم داشتیم، اما همه را از دست دادیم. در واقع شرایطی را ایجاد کردیم برای ذوب آهن که از ما مساوی بگیرد. یک امتیاز خارج از خانه بد نیست، اما با از شرایط راضی نیستم. با توجه به اتفاقاتی که رخ داد و می توانستیم برنده باشیم باید بگویم که از کسب یک امتیاز راضی نیستم. آنقدر شجاعت نداشتیم که پیروزی مان برابر یک تیم ده نفره را حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان درخصوص اینکه در نیمه دوم شاگردانش ذوب آهن را دست کم گرفتند، خاطرنشان کرد: فکر نمی کنم اینگونه باشد، می توانستیم توپ را گرفته و در زمین بچرخانیم، اما این کار را نکردیم. بازیکنانم در تمام صحنه ها به شهاب گردان می گفتند بعد از اینکه توپ را گرفت بلافاصله به زمین حریف ارسال کنند. من واقعاً ناامید شدم، چون ما برای فوتبال بازی کردن خیلی کار می کنیم، اما در نیمه دوم نشان دادیم آنقدر شخصیت فوتبالی نداریم که بتوانیم توپ را حفظ کنیم.

اصفهان ذوب آهن زمین سرمربی تیم فوتبال تیم فوتبال صنعت نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر