کد خبر: 673363 A

داوود شاهواروقی؛

هافبک تیم فوتبال نود ارومیه امیدوار است تا بتوانند مقابل تیم پرسپولیس در جام حذفی شگفتی ساز ظاهر شوند.

به گزارش ایلنا، داوود شاهواروقی هافبک توانمند تیم نود ارومیه در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: خداراشکر شرایط تیم رفته رفته بهتر می‌شود و شکل بهتری می‌گیریم. امیدواریم هفته های بعدی نتایج بهتری بگیریم و خودمان را به میانه های جدول نزدیک کنیم.

وی افزود: انشاله که مسئولین بیشتر از این تیم حمایت کنند و بتوانیم بعد از مدت‌ها که فوتبال ارومیه را به سطح اول آمده به همه نشان بدیم جوانان و پتانسیل بالایی این شهر دارد. جو خوبی در تیم ما حاکم است و مسولین تیم دارن تلاش میکنند که شرایط بهتر شود. جا دارد از کادرفنی و پشتیبانی تیم تشکر کنم که خیلی برای تیم زحمت کشیدند.

شاهواروقی درخصوص بازی با اکسین گفت: بازی با اکسین بازی درگیرانه و محکمی بود که هر دو تیم موقعیت برای گلزنی داشتند. تیم اکسین تیم خیلی خوبی است و هزینه زیادی کرده امسال که بچه ها توانستن با تلاش زیاد خواسته های کادرفنی را در زمین انجام بدهند و مقابل اکسین امتیاز بگیریم.

هافبک نود ارومیه درخصوص بازی جام حذفی با پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و این بازی برای تیم ما بسیار بازی خوبی است. با تمام احترامی که برای تیم پرسپولیس قائلیم ولی ما بازی درگیرانه و پرتلاش خودمان را انجام می‌دهیم  و قطعا تیمی از پیش بازنده نیستیم.

وی در خاتمه عنوان داشت: حمایت هواداران واقعا خوب بوده و از آنها تشکر میکنم بابت حمایتشان ممنونم.

پرسپولیس تهران لیگ دسته اول نود ارومیه داوود شاهواروقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر