کد خبر: 673329 A

درگیری ماهینی و همام در کنار خط طولی زمین منجر به خروج یک بازیکن دیگر از فهرست برانکو شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، حسین ماهینی، مدافع مصدوم پرسپولیس که به سختی و با تلاش کادر پزشکی آماده دربی شده بود از ابتدا مشخص بود که حضورش در زمین با ریسک بزرگ از سوی برانکو همراه بوده و احتمال مصدومیت شدید در مورد او وجود داشت ولی کمبود مهره در سرخپوشان و اهمیت تجربه ماهینی در دربی فاکتورهای مهمی بود که برانکو را مجاب به استفاده از کاپیتان دوم تیمش کرد.

نکته هائز اهمیت که ریسک بازی ماهینی در دفاع راست پرسپولیس را بالا می‌برد، تقابلش با طارق همام، وینگر چپ استقلال بود که خصوصیات بازی فیزیکی و جنگنده را دارد و همین موضوع احتمال برخوردهای خطرناک را زیاد می‌کرد. اتفاقی قابل پیش بینی که خیلی زود رخ داد.

برخورد طارق و ماهینی خیلی شدید نبود که منجر به مصدومیت این بازیکن شود ولی درد کهنه این بازیکن در برخوردی که در دقایق ابتدایی بازی دیدیم شماره 13 پرسپولیس را نقش بر زمین کرد و با عصبانیت کادرفنی پرسپولیس همراه بود. به طوری که وقتی همام بالای سر ماهینی رفت تا جویای وضعیت او شود با برخورد تندی از سوی نیمکت تیم مقابل مواجه شد.

نگرانی و عصبانیت برانکو از اتفاقی که برای ماهینی افتاد مشخص بود. اگرچه این بازیکن بلند شد و به بازی ادامه داد و مصدومیت منجر به تعویضش دقایقی بعد اتفاق افتاد ولی به طور واضح پیش زمینه مصدومیت او قبل از بازی و برخورد با طارق همام در دقایق ابتدایی زمینه پارگی رباط صلیبی او را فراهم آورد. شاید اگر برانکو پس از برخورد اول ماهینی را بیرون کشیده بود حداقل امید به استفاده از او در بازی با السد یا ادامه لیگ داشت ولی باید نام او را از فهرست خود خط بزند و تا نیم فصل منتظر آمدن مهدی شیری باشد.

1

2

3

4

 

استقلال تهران حسین ماهینی پرسپوليس طارق همام دربی 88
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر