کد خبر: 673307 A

هواداران نود ارومیه تیم اکسین را تشویق کردند؛

مسئول برگزاری بازی‌های لیگ یک از بازی جنجالی اکسین و نود ارومیه سخن گفت.

به گزارش ایلنا، فریبرز محمودزاده مسئول برگزاری مسابقات لیگ یک در گفت و گو با برنامه تلوزیونی فوتبال یک گفت:تیم فوتبال نود ارومیه یک روز قبل از مسابقات طى نامه اى اعلام حضور کرد و زمان کافى براى بازدید از ورزشگاه این تیم نبود اما از سایر ورزشگاه تیم ها را بجز تیم نفت بازدید کردیم.

وی افزود: دو بار از ورزشگاه نود ارومیه بازدید کرده ایم و آنگونه که اقاى فراز کمالوند گفتند رختکن ٢ متر در ٢ متر نبوده است. این تیم تنها تیمى است که ورزشگاه مطلوبى ندارد و باید مسئولان کمک کنند تا مشکلات حل شود.

محمودزاده خاطر نشان ساخت: طبق گزارش ناظر بازى تیم اکسین مى توانست بعد از بازى به رختکن بروند اما نرفتند تا اینکه هواداران وارد زمین شدند. هواداران تیم نود پس از بازى فراز کمالوند و تیم اکسین را تشویق کردند.

مسئول برگزاری لیگ یک درخصوص سقوط سیاه جامگان مشهد نیز گفت: تیم فوتبال سیاه جامگان بدلیل انجام ندادن تکلیف قانونى خود از جدول کنار گذاشته شد و در نهایت لیگ یک ١٦ تیمى خواهد بود. باید برنامه بازى ها تا نیم فصل طبق برنامه قبل پیش برویم و پس از آن برنامه جدید اعلام شود و یا اینکه با مصوبات جدید در خصوص برنامه بازى ها تصمیم گیرى شود. در خصوص ١٦ تیمى لیگ یک در فصل بعد باید بررسى ها بیشتر صورت گیرد. 

لیگ دسته اول فریبرز محمودزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر