کد خبر: 673282 A

پیش بازی مس کرمان - نود ارومیه؛

مس کرمان در هفته ششم لیگ یک میزبان تیم نود ارومیه است.

به گزارش ایلنا، دو تیم مس کرمان و نود ارومیه از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور و در هفته ششم این مسابقات باید به مصاف هم بروند. این دیدار برای مس کرمان بسیار حائز اهمیت است زیرا آنها محکوم به شکست حریف می‌باشند.

مس کرمان هفته قبل در خانه شاهین بوشهر نتوانست مقابل این تیم خوب بازی کند و در نهایت 2-1 شکست خورد اما در مقابل، تیم نود ارومیه دست به کار بزرگی زد و در خانه خود، تیم مدعی اکسین البرز را با تساوی بدون گل متوقف کرد.

کرمانی‌ها در بازی‌های خانگی خود در این فصل عالی بودند. آنها در دو بازی قبلی خانگی خود 2 پیروزی به دست آورده‌اند و نکته امیدوارکننده‌تر آنکه هنوز گلی را در خانه دریافت نکرده‌اند. در مقابل اما نود ارومیه در بازی‌های خارج از خانه خود چندان موفق ظاهر نشده است. آنها از دو بازی خارج از خانه خود یک تساوی و یک شکست در کارنامه خود ثبت کرده‌اند و با 7 گل خورده در خانه حریفان، بدترین خط دفاعی را از این حیث در اختیار دارند.

به هر حال چنانچه مس کرمان موفق به برتری در این بازی شود، 12 امتیازی شده و به بالانشینان جدول ملحق می‌شود و اگر نود ارومیه به برتری برسد، ضمن کسب اولین پیروزی آنها در لیگ یک، 5 امتیازه شده و خود را به میانه‌های جدول می‌رساند.

داوران این بازی نیز آقایان میثم حیدری، براتعلی مولوی، بهمن عبداللهی و عباس صادقی می‌باشد و ناظر بازی نیز فرشید افشار است.

گفتنی است دیدار دو تیم از ساعت 17 روز شنبه (فردا) در ورزشگاه امام علی کرمان برگزار خواهد شد.

مس کرمان لیگ دسته اول نود ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر