کد خبر: 672328 A

دو تیم بایرن و آگزبورگ در بوندسلیگا در دیداری حساس به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش ایلنا، دو تیم بایرن مونیخ و آگزبورگ در حالی به مصاف هم می‌روند که تا پیش از این دیدار باواریایی‌ها در رده نخست و آگزبورگی‌ها در رده یازدهم جدول قرار دارند.

دو تیم با ترکیب زیر مقابل هم قرار گرفتند:

بایرن مونیخ: مانوئل نویر - سوله - خاوی مارتینز - ماتس هوملس - جاشوا کیمیچ - رناتو سانچز - گورتسکا - گنابری - توماس مولر - ساندرو واگنر - آرین روبن

آگزبورگ: لوث، هینترگر، خدیرا، گوئلو، مکس، بایر، موراوک، فریم برگر، کابی، گریگوریچ، هان

با آغاز نیمه اول باواریایی‌ها پیش چشمان هواداران پرشور خود آمده بودند تا باز هم با گل‌های زیاد حریف خود را گلباران کنند اما برخلاف انتظار نتوانستند دروازه حریف را باز کنند و تیم حریف هم به مانند تیم میزبان موفق نبود تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد تا دو تیم خود را مهیای نیمه دوم مسابقه کنند.

با شروع نیمه دوم بایرن از همان ابتدا کار را هجومی آغاز کرد و موفق شد در دقیقه 47 توسط آرین روبن به گل اول برسد و نتیجه را 1-0 کند.

در ادامه باواریایی‌ها دست از حملات خود برنداشتند  و دروازه حریف را هر لحظه تهدید می‌کردند، اما به مانند نیمه اول هر چه می‌زدند توپ‌های آنان به گل نمی‌رفت تا همچنان با همان تک گل بازی را ادامه دهند. در همین بین بایرنی‌ها گل دوم را هم زدند اما توسط داور گلشان مردود اعلام شد و آفساید گرفت. اما دقایقی بعد برخلاف جریان بازی که بایرن حمله می‌کرد این گوتزه بازیکن آگزبورگ بود که در دقیقه 86 بازی را به تساوی کشاند. در نهایت این دیدار با نتیجه مساوی 1-1 به پایان رسید.

بازی بایرن مونیخ بوندسلیگا تساوی بدون گل جدول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر