کد خبر: 672282 A

پاتریس اورا مدافع سابق منچستریونایتد و یوونتوس که در پایان فصل گذشته قراردادش با وستهم به پایان رسید و الان بدون تیم است، به‌ عنوان یکی از شوخ‌طبع‌ترین بازیکنان دنیای فوتبال شناخته می‌شود و فعالیت زیادی هم در شبکه‌های اجتماعی دارد.

به گزارش ایلنا، او خاطره‌ای را از دوران بازیگری‌اش در منچستریونایتد تعریف کرده که خیلی‌ها را متعجب کرده است. این خاطره مربوط به زمانی است که او با جرارد پیکه، مدافع میانی حال حاضر بارسلونا، هم‌تیمی بود و خسارتی که از سمت این بازیکن اسپانیایی به او وارد شد را به شیوه‌ای عجیب و خنده‌دار تلافی کرد.

 اورا در این باره گفت: «یک بار در منچستریونایتد، آنها کفش‌های مرا سوزاندند. من از حرکت‌شان خوشم نیامد و می‌دانستم که این کارشان زیر سر جرارد پیکه بوده است. به همین دلیل هم یک بار که او به سرویس بهداشتی رفته بود، کفش‌های او را طوری کثیف کردم که دیگر نتواند استفاده کند. پیکه سال 2008 منچستریونایتد را به مقصد بارسلونا ترک کرد اما اورا تا سال 2014 در این تیم ماند.»

درباره اورا خبر دیگر اینکه باشگاه گالاتاسرای کماکان به دنبال جذب اوست. گالاتاسرای فصل گذشته در پست دفاع چپ بحران جدی داشت و این ضعف به پاشنه آشیل این تیم در فصل گذشته تبدیل شد و به رغم دو خرید در این منطقه کماکان به جذب مدافع کهنه‌کار فرانسوی نظر دارد. پاتریس اورا چند صباحی است که تیم ندارد و از همین رو به دلیل قیمت صفر گزینه بسیار جذابی برای این تیم ترک است و به نظر می‌رسد باشگاه ترک تبار از همین رو تمایل به خرید او داشته باشد.

بارسلونا شبکه های اجتماعی فوتبال پاشنه آشیل پاتریس اورا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر