کد خبر: 671798 A

رئال مادرید با لوپتگی به بردهای خود ادامه می‌دهد و به نظر می‌رسد روزهای خوبی در انتظار کهکشانی‌ها باشد.

به گزارش ایلنا، سرخیو راموس مفهوم لیبرو را بازتعریف کرده و با استفاده از آن آزادی کامل به دست آورده. ناگهان در جایی حاضر می‌شود که انتظار دارید لوکا مودریچ باشد یعنی لبه خط محوطه جریمه حریف، آنجا سعی می‌کند شوت بزند یا زیر توپ بزند. او بدون هیچ محدودیتی در حملات جلو می‌رود و روی هر کرنر برای سه یا چهار ضربه آن جلو می‌ماند تا اینکه بالاخره به عقب برمی‌گردد. کاپیتان رئال مادرید در بازی با اسپانیول چند بار غافلگیر شد که برای بازیکنی با کیفیت و تجربه او شگفت انگیز است. بین رعایت اصول بازی و عبور از حدود خط باریکی وجود دارد اما تصور اینکه خولن لوپتگی چطور این نگرش و نداشتن نظم تاکتیکی را بر می‌تابد، آسان نیست.

رئال مادریدی که برابر اسپانیول قرار گرفت، همان تیم بازی چهارشنبه شب مقابل رم نبود چون روبی، مربی حریف، با سازماندهی بهتر و فضای کمتر برای رئال دام گسترده بود. تاکتیک همان چیزی است که یک مربی را تعریف می‌کند و البته تعویض‌های لوپتگی هم تاثیرگذار بود.

در فاصله 10 دقیقه مانده به پایان در حالی که رئال با تک گل نیمه اول مارکو آسنسیو پیش بود، مربی سابق تیم ملی اسپانیا تصمیم گرفت ایسکو، هافبک هجومی، را با مارکوس یورنته تدافعی تعویض کند و از گرت بیل استفاده نکند که می‌تواند با سرعت خود برابر ساق‌های خسته بازیکنان حریف به نفع تیم بهره بگیرد اما لوپتگی می‌خواست از برتری تیم دفاع کند و این تصمیم، تعیین‌کننده بود.

منبع: مارکا / روبن خیمنس

رئال مادرید لوپتگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر