کد خبر: 671740 A

مدافع پرسپولیس درباره دیدار با استقلال صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، شایان مصلح در حاشیه تمرین پرسپولیس درباره کمبود نفرات این تیم اظهار داشت: کار ما سخت است اما هر باری که مصاحبه کرده ام گفته ام که جوانان خوبی داریم. مثل آدام که خودش را نشان داد. استقلال بازیکنان خوبی خرید و ما محروم بودیم. این محرومیت با اینکه مشکل ساز بوده اما ما هم توانسته ایم نتایج خوبی بگیریم و جایگاه خوبی داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: قطعا در ادامه بالاتر می آییم. 13 یا 14 بازیکن هستیم که بیشتر بازی می کنیم. ان شالله تا نیم فصل که بقیه اضافه می شوند بهتر کار می کنیم و نتایج درخوری کسب کنیم.

مصلح درباره سابقه بازی در پایه های استقلال گفت: من 4 سال در پایههای استقلال بازی کردم. محمد انصاری و نفرات دیگر هم همینطور بوده اند که سابقه بازی در تیم های پایه تیم رقیب را داشته اند. الان در پرسپولیس بازی می کنم. ما به دنبال موفقیت پرسپولیس هستیم. 4 سال در آنجا بودم و اهل کری خواندن نیستم. این احترام باید متقابل باشد و خدا را شکر تا حالا بی حرمتی از سوی هواداران استقلال به من نشده است.

وی در پایان درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی بیان داشت: اهل پیش بینی نیستم اما بازی را می بریم. فکر می کنم با نتیجه 1-0 برنده شویم.

پرسپولیس استقلال تهران شایان مصلح دربی 88
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر